Istorinių automobilių ralio Lietuvos, Lenkijos keliais prizininkais tapo ir alytiškiai (FOTO) (0)

AN informacija
Parašykite autoriui
la
Dariaus Kibirkščio nuotraukos
Istorinių automobilių ralis, Dzūkijoje ir Palenkėje vykęs dvi dienas, nusidriekė 300 kilometrų maršrutu, o jame tilpo ir Alytaus rajonas, ir Lazdijai, taip pat Seinų ir Punsko apylinkės. Ralio bendrosios įskaitos ir „Youngtimer“ (iki 1990 m pagaminta originali automobilinė technika) klasės nugalėtojais tapo Ramūnas Žilionis ir Linas Žvinakevičius, vairavę britų gamybos grynakraujį „MG B GT Sebring“.

Pastarasis automobilis buvo sukurtas 1967 m. ir skirtas Sebringo 12 val. lenktynėms Didžiojoje Britanijoje. Šią transporto priemonę pamėgęs princas Čarlzas – karalius Karolis III, o taip pat tą patį savaitgalį, kaip ir šis ralis, Lietuvoje koncertavęs muzikos atlikėjęs Gordon Matthew Thomas Sumner, geriau žinomas kaip Stingas.

Antrąją vietą „Youngtimer“ klasėje su „BMW 535i“ iškovojo Donatas Urbanavičius su Evelina Žvinakevičiūte, pranokę trečiuosius prizininkus šiauliečius Donatą Devenį su Dariumi Ambložiejumi („Volkswagen Scirocco“).

Senesnių automobilių, „Oldtimer“ (iki 1980 m. pagaminti, išsaugoti arba atstatyti išlaikant autentišką išvaizdą bei konstrukciją) klasėje nugalėjo Domantas ir Gabrielė Kaminskai, vairavę šiemet Monte Karlo ralyje išmėgintą „Volkswagen Karmann Ghia Coupe“. Antri šioje klasėje buvo Rolandas su Birute Setkauskai („Volvo Amazon“), o trečiąją vietą iškovojo Raimundas ir Rasa Juravičiai („Cadillac Fleetwood“).  

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.