Išėjo teisybės ieškotojas Rimantas Šaparnis (1959–2024) (8)

AN informacija
Parašykite autoriui
Sparnis
R. Šaparnis (1959–2024)
„Išėjo Rimantas Šaparnis, - menininkas, žmogus, teisybės ieškotojas, nugalėjęs savo priklausomybes. Simboliška: pablogintų gyvenimo sąlygų (uždaromų Savarankiško gyvenimo namų) jis neatlaikė. Supratęs kovos beprasmybę žemėje, išėjo tvarkyti reikalų iš Dangaus karalystės. Ilsėkis, Rimantai, ramybėje!”, - šia liūdna žinia pasidalino Alytaus nakvynės namai. Savo gyvenimo darbų parodą Alytaus miesto savivaldybėje rengęs ir autorinę dovaną merui sukūręs savamokslis dailininkas R. Šaparnis mirė šiandien, balandžio 18-ąją, iki jo iškraustymo iš uždaromų Savarankiško gyvenimo namų likus dviem savaitėm.

Rimantas buvo vienas pirmųjų Alytaus nakvynės namų gyventojų, kuris viešai prakalbo apie gyventojų iškeldinimą iš Savarankiško gyvenimo namų, priklausančių Alytaus miesto savivaldybės įstaigai Alytaus nakvynės namai.  

„Ryju karčią piliulę... Aš Alytaus gėda...“, - atvirame savo laiške žiniasklaidai rašė R. Šaparnis, klausęs „kas ką darėm ne taip?“. „Kai valdžia nori, jo viską gali, kai jiems reikiam sukuria tokias sistemas, kad burtininkai pavydi“, - laiške dėstė savo 65-ąjį gimtadienį minėti gegužės mėnesį turėjęs, tačiau šiandien Anapilin iškeliavęs Rimantas. Jis stebėjosi nužmogėjančiais Alytaus valdininkais, dėl kažkokio tariamo verslo iš Savarankiško gyvenimo namų iškeldinančius juose pastogę ir pagalbą sunkiausiu metu gaudavusius vargingus žmones.    

Skelbiame visą R. Šaparnio laišką. Jis buvo rašytas iki jo mirties likus aštuonioms dienoms. Laišką prieš savaitę spausdinome „Alytaus naujienų“ laikraštyje, nuo šiol jis pasiekiamas ir interneto skaitytojams.  

Su situacija dėl Alytaus miesto mero ir kitų valdininkų valia iš Savarankiško gyvenimo namų iškraustomų žmonių galite susipažinti perskaitę šias „Viešojo intereso periskopo“ publikacijas:

https://www.alytausnaujienos.lt/me-ro-tau-sis-be-dziams-jie-kraus-mi-eu-ro-pos

https://www.alytausnaujienos.lt/politikams-zmoniskumo-testas-del-nuskriaustuju-iskraustymo

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  KIEK ŽINAU NEGALIMA BLOGINTI GYVENIMO SĄLYGŲ. Rimantas Šaparnis buvo didelis ligonis ,sirgęs plaučių liga,turėjęs dusulį.Jam ypač pakenkė pablogintos gyvenimo sąlygos ...Dailininkas-menininkas mirė.:(

  Komentaras

  Vienintelės Alytaus naujienos teisybę parašo. Alytusplius su Daina gieda Cesiulio užsakytas giesmes. Giesmės apmokamos iš mūsų suneštų mokesčių. Sukasi ratas begalybės, Alytaus žmonių nenaudai.

  Komentaras

  Ką gi alytiškiai. Siruacija šiandien Alytuj kaip ir Neprijlausomybės pradžioj. Grupės saujelės labui pridengiant teisėsaugai, kur politikai tik vykdytojai, betekra daugelio buvusių gerų miesto įmonių ir rinkų. Kur alytiškiai galėho užsidirbt oriems gyvenimams. Ir dabar mieste imituojantis pramobės parkas vietoj rimto strateginio invesruotojo su gerais atlyginimais pritraukimo, neįveiklinti miesto labui dudeli aerodromo plotaus virš 100 ha ant valstybės žemės vertės apie 40 milijonų ir Medelyno žemės plotai, atliekų mokesris bekoreguotas žmonių labui. Ir visi apie rai bijo kalbėr, nes deysęs apie tai prabilt visuomeninkas slopintas per teisėsaugą teismo salėj iš ho atvirai tyčiojantis ir teisėsaugos specialiai nutraukri tyrinai, kuriuose. Grupėj po kitų asmens duomenimis pridengt nuo atsakomybės paliktos labdos iki dabar alopinant įžeidinėt, kad nedrystų šiom temom prabilt. Pats meras su taryba tik žiūri kaip patiems išgyvent lengviausiu būdu nuo ubagų taupyt .

  Komentaras

  baisu, kai žmogų vėją į gatvę, o jis neturi kur eiti. Ir kaip gaila, kad mes ne visada vertiname tai, ką turime. Ar sąžinė negraužia valdininkų, priemusių tokį sprendimą? Ir dar socialdemokratais vadinasi. O mirusiam amžinosios ramybės, žemiški vargai jam jau baigėsi...

  Komentaras

  Žmogų ir net numirė. Iškraustyt Alytaus valdžia sugalvojo nakvynės namų gyventojus. Va ką Minedas išdarinėja. Kur Minedas, ten nelaimės. Nepirma mirtis ant Minedo sąžinės

Kiti straipsniai