Įrankių nuoma statybų darbams (1)

irankiu nuoma
Atėjus laikui atlikti statybos darbus, daugumą žmonių mano, kad kasimo, kalimo ir gręžimo užduotis galės lengvai atlikti patys. Toks mąstymas nėra neteisingas, tačiau svarbu apgalvoti, kokių įrankių gali prireikti norimiems darbams atlikti. Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet yra reikalingi skirtingi prietaisai, o tai reikalauja nemažai išlaidų. Tokiuose situacijose verta pagalvoti apie įrangos nuomos paslaugas.

Kėlimo technika

Atliekant statybos darbus, dažnas susiduria su sunkiasvorių medžiagų perkėlimu ar transportavimu. Tokiais atvejais pravartu turėti kėlimo techniką, kuri užtikrina lengvą ir greitą medžiagų transportavimą. Dauguma įrankių nuomos bendrovių siūlo platų technikos asortimentą. Skirtinga kėlimo įranga pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl svarbu įvertinti visus technikos privalumus ir trūkumus. Alkūniniai keltuvai gali pravesti, kuomet reikia pasiekti itin aukštas vietas. Jie gali siekti 40 metrų aukštį. Tokio tipo keltuvai būna dviejų tipų: dyzeliniai ir benzininiai. Asortimente taip pat galite rasti sandėlių krautuvus, kurie gali praversti statybos įmonėms, gamykloms bei įmonėms, užsiimančioms prekių paskirstymu ar pristatymu. Stiebiniai keltuvai yra mobilūs, todėl gali būti naudojami bet kokiame aukštyje, o tai suteikia galimybę dirbti lanksčiai. Prireikus universalaus sprendimo, kuris tiktų tiek statybų aikštelėje, tiek atliekant ūkio darbus, dažnas renkasi teleskopinius krautuvus. O jei planuojate dirbti statybų aikštelėje, kurioje reikia kelti sunkiasvorius krovinius ar darbuotis aukštyje keletui žmonių vienu metu, vertėtų rinktis žirklinius keltuvus.

Stambioji technika

Prasidėjus statybos darbams susiduriama su įvairiais statybų etapais: kasimu, žvyro pylimu, cemento liejimu bei namo aplinkos tvarkymu. Tačiau ne visada norimus darbus įmanoma atlikti tik rankų pagalba. Tokiais atvejais vertėtų pasirinkti stambiąją techniką, kuri leidžia atlikti darbus saugiai ir kokybiški bei padeda sutaupyti laiko. Įrankių nuomos padaliniuose rasite technikos, kurių darbinis svoris siekia nuo 1 iki 6 tonos. Planuojant transportuoti sunkiasvores medžiagas, jums praverstų krautuvas. Asortimente galite rasti mini, vikšrinių ir ratinių krautuvų, kurie gali padėti perkelti reikiamus krovinius. Susidūrus su tankinimo darbais, jums gali praversti volai. Tranšėjų tankinimo volai tinka dumblino grunto ir molio darbams atlikti, o norint sutankinti skaldos pagrindus ar kitas medžiagas, siūlome rinktis savaeigius vibracinius volus.

Statybinė technika

Įrankių nuomos padaliniuose galite rasti įvairios aplinkos tvarkymo įrangos. Planuojant dirbti su metalo, medžio ar betono medžiagomis, pravartu rinktis perforatorius. Jie turi 3 funkcijas: kalimo, gręžimo bei kombinuotą kalimo su gręžimu. O norint atlikti apdailos darbus, jums gali praversti montavimo, šlifavimo, frezavimo ar valymo įranga.

Įrankių nuoma

Bendrovės, kurios teikia įrankių nuomos paslaugas, gali pasiūlyti gana platų technikos asortimentą. Jos dažniausiai nuomoja statybos ir remonto įrankius, valymo įrangą, pastolius ar bokštelius, keltuvus, kėlimo techniką, aplinkos priežiūros įrankius ir kitą techniką įvairiems statybų darbams atlikti. Suprantama, kad profesionali įranga gali būti per brangi vienkartiniam naudojimui. Tokiais atvejais puiki išeitis - įrankių nuomos paslaugos.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.