Įdomūs arba net linksmi faktai apie apatinius

2020 Rugpjūtis 20
apatinis trikotazas
Apie labai daug dalykų galima surinkti įdomių ir galbūt net kvapą gniaužiančių faktų. Pastarasis epitetas ne kaip dera prie mūsų temos, bet įdomumo dėlei pagalvokime, apie kokius gi dalykus, įvykius ar žmones žinome kokių įdomių faktų? Galbūt tai Žalgirio mūšis, Arvydas Sabonis, Antras pasaulinis karas ar XXa. pradžios poezija? Nesvarbu kaip yra, tikriausiai, kad kiekvienas žinome faktų apie dalykus ar žmones, su kuriais neturime nieko bendro ir nei gyvenome tuo metu, nei pažinojome tų žmonių. Bet apatinius tai dėvime visi. Tad argi nebūtų įdomu kažką sužinoti apie būtent šią aprangos dalį? Pamėginkime ir sužinokime. Štai įdomūs arba kiek linksmi faktai apie apatinius!
 • Vidutinė JAV gyvenanti moteris turi maždaug 22 poras apatinių.

 • Maždaug dešimtadalis amerikiečių moterų turi daugiau nei 35 poras apatinių.

 • Apie 10% amerikiečių vyrų turi apatinius, kuriems yra bent 10 metų.

 • Italijoje naujuosius metus moterys dažnai mėgsta sutikti dėvėdamos raudoną apatinį trikotažą. Kodėl? Ogi todėl, kad manoma, jog tai yra sėkmingų metų ženklas. Argentinoje tokia, sėkmę nešanti, spalva yra rožinė.

 • Didžioji dalis moterų apatinius perka po vieną, o ne pakuotėmis. Vyrų pirkimo įpročiai yra visiškai atvirkštiniai.

 • Jeigu žmogus gyvena santuokoje – didesnė tikimybė, kad jis arba ji keis apatinius kiekvieną dieną. Maždaug 6% mažesnė ne santuokoje gyvenančių asmenų dalis keitė apatinius kasdien.

 • Apie 30% Vakarų Europiečių pasisakė, kad atsisakytų permiegoti su nauju partneriu, jeigu pastarojo(-osios) apatiniai būtų labai negražūs.

 • Kiek mažiau nei pusė arba 45% moterų pasakė, kad miega su apatiniais.

 • Vienas JAV esančios Virdžinijos valstijos delegatas siūlė savo valstijoje skirti 50 dolerių baudą tiems žmonėms, kurie dėvėtų kelnes, per kurias būtų galima matyti apatinius. Didžiam delegato liūdesiui toks siūlymas buvo atmestas.

 • 2012 metais Zimbabvės valdžia uždraudė padėvėto apatinio trikotažo importą ir pardavimus tam, kad būtų sustabdytas įvairių ligų plitimas bei būtų skatinama vietinė tekstilės pramonė.

 • Modelis Giselle Bundchen vienu metu iš Victoria Secret gaudavo po beveik 5 milijonus dolerių per metus vien už tai, kad reklamuotų jų apatinius.

 • Moterys vidutiniškai apatiniams išleidžia 17 kartų daugiau nei vyrai.

 • Dešimtmečiui Jack Singer iš Niujorko, JAV priklauso rekordas už tai, kad jis sugebėjo vienu metu dėvėti net 215 porų apatinių.

 • Vienas amerikietis buvo suimtas už tai, kad pavogė net 1613 porų moteriškų apatinių. Dėvėtų ar ne – niekas nežino.

 • Moteris, dėvinti juostelės tipo apatinius paprastai labiau pasitiki savo kūnu ir yra labiau linkusi eksperimentuoti lovoje.

Įsigykite kokybišką apatinį trikotažą internetu

Jeigu šie faktai padėjo sužinoti ką nors naujo, nusišypsoti ar priminė, kad pats laikas papildyti apatinių atsargas arba atsinaujinti – užsukite į varle.lt internetinę parduotuvę. Apatinis trikotažas varle.lt parduotuvėje parduodamas tikrai geromis kainomis, o pasiūla – be galo plati.


 

  Komentaras

  Bună ziua telespectatorilor, sunt nelson și sunt pe punctul de a-mi împărtăși mărturia aici, mama mea mi-a făcut cunoștință cu Great Baba Ogbogo când a descoperit că nu-mi pot rămâne soția însărcinată după 3 ani de căsătorie. Deci, acestea au adus atâtea probleme în căsătoria mea și au dus la un divorț. a spus ea, el este extrem de spiritual și poate să o facă pe soția mea să se întoarcă la mine cu bucurie și putem avea copii împreună. La început, nu m-am îndoit până nu l-am contactat și apoi am aruncat vrăji puternice asupra mea și am făcut-o pe soția mea să se întoarcă. Și acum, suntem, de asemenea, mulțumiți de copii minunați, chiar din ziua în care Great BaBa Ogbogo a lucrat pentru mine și a rezolvat problemele mele. Am făcut un jurământ puternic că, atâta timp cât voi trăi, voi continua să mărturisesc despre bunătatea marilor sale lucrări, iar cei care se confruntă cu dificultăți de relație și căsătorie ar trebui să-l contacteze rapid și să devină un martor fericit ca mine. I-am abandonat contactul aici, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com sau numărul său de WhatsApp. +2349020168697 ...

  El a făcut-o pe fosta mea soție să se întoarcă la mine cu bucurie

  M-a vindecat de la un bărbat neputincios la un bărbat adevărat.

  Komentaras

  Sveiki, ar jums reikia skubios paskolos?
  Aš esu Susan Benson. Aš esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia paskolos norint pradėti verslą, užbaigti projektą, nusipirkti namą ar automobilį, ar jums reikia paskolos dėl kitų asmeninių priežasčių? Jei jūsų atsakymas yra teigiamas, noriu, kad susisiektumėte su mano įmone. Mes teikiame visų rūšių paskolas tiek užtikrintomis, tiek neužtikrintomis paskolomis. Jei skaitote tai ir žinote, kad jums reikalinga finansinė parama, galite tiesiog parašyti mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba pranešti mums tiesiogiai „WhatsApp“ per: (+447903159998) ir akimirksniu gauti atsakymą.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame įsipareigoję padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus, nes jūsų finansinis stabilumas yra pagrindinis mūsų tikslas.

  Savybės ir nauda;
  * Patogumas - kreiptis dėl paskolos galite bet kur ir bet kada.
  * Lanksti suma - jūs nuspręsite, kiek norite pasiskolinti.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas nuo jos patvirtinimo.
  * 3% lanksti palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Jums suteikiama galimybė pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1-30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Individualizuotos konsultacijos ir patirtis.
  * Nėra paslėptų mokesčių

  Daugybė žmonių susiduria su nesavalaikiais finansiniais iššūkiais ir dėl tam tikrų priežasčių jiems sunku gauti paskolą iš vietinių bankų ar kitų finansų institutų.

  Jei jums tikrai reikia savo finansų sprendimo, tiesiog parašykite į mano firmą ir mes jums padėsime paskolą. Mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurie susidūrė su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kreipdamiesi su mumis, kreipiatės į patikimą įmonę, kuriai rūpi jūsų finansiniai poreikiai. Mums svarbiausias prioritetas yra jūsų finansinis stabilumas, o viso proceso metu būsite pasirūpinta.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai siųskite mums savo paskolos užklausą šiuo adresu:
  Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com ARBA;
  „WhatsApp“: +447903159998

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.