Į Putinų mikrorajono mokyklas užklydo nuo alkoholio priklausomybės sergantis vyras, jam vėl reiks gydymo (2)

AN informacija
al
Gegužės 9 dieną apie 7 val. 35 min. Alytuje, Lauko g., mokymo įstaigoje (Šaltinių progimnazijoje) vyras (g. 1951 m.) įžūliai kibo prie moksleivės. Tą patį rytą apie 8 val. Alytuje, Šaltinių g. (Putinų gimnazijoje) tas pats vyras, demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, vėl elgėsi įžūliai, tempė moksleivę, kuri pargriuvo ant žemės.

Įsibrovėlį sulaikė gimnazijos darbuotojai, buvo iškviesta policija. 

Pareigūnai vyrą pristatė pas Alytaus medikus, kur jam buvo išduotas siuntimas į Kauno psichiatrijos ligoninę.   

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Kaip „Alytaus naujienoms“ tvirtina su redakcija susisiekę vyro artimieji, netoli minėtų mokyklų gyvenantis A. R. nėra „užpuolikas“. 

Deja, vyras jau ne pirmus metus turi problemų su alkoholiu, jo įtakoje neretai elgiasi neadekvačiai. 

Kaip konstatuota medicininiuose įrašuose, A. R. psichiatrų jau buvo tirtas, psichozės ar kitų rimtesnių sutrikimų jam iki šiol nenustatyta. Vyras praėjo psichosocialinę reabilitaciją, psichoedukaciją psichiatrijos klinikos mišrios patologijos skyriuje.  

Paskutinė klinikinė diagnozė, kurią medikai 2022 m. gegužę nustatė A. R. buvo „psichikos ir elgesio sutrikimai dėl alkoholio vartojimo, priklausomybės sindromas“.  

Pasak namiškių, vyras galimai vartoja ne tik alkoholį, tačiau ir jo surogatus.  

A. R. sveikatos sutrikimai jau keletą metų sutampa su pavasario laiku. Anot medikų, dominuoja „amnestinės“ (užmiršimo) prisigėrimo formos. Tuomet vyrui sutrinka atmintis, neretai jis „negali paaiškinti, kaip atsidūrė” vienoje ar kitoje vietoje, tačiau „orientacija laike, vietoje ir savyje”, psichiatrų teigimu, yra teisinga. 

Redakcijos žiniomis, prieš dvi dienas iki skandalu virtusio atėjimo į Šaltinių progimnaziją ir Putinų gimnaziją A. R. gulėjo Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje, į kur buvo atvežtas „iš...

Daugiau sužinosite skaitydami laikraščio „Alytaus naujienos“ 13998-ąjį numerį.

© Laikraščio „Alytaus naujienos“ publikacijų autorystė yra saugoma

℗ Teksto perpublikavimas žiniasklaidos priemonėse draudžiamas*

* Išskyrus atvejus, kai sudaroma raštiška sutartis. 

Kreiptis el. p. redakcija@alytausnaujienos.lt

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Ne surogatą vartojo, o pilstuką su nuodais, jam siūlydavo pažystami žmonės, kuriuos ypač gina policija. Tai jų danginamų žmonių metodika. Nekalbekim šališkai švelniai apie vienus ir juodai apie - kitą. Apnarkašintas žm. pilstuku, kurio polic. tyčia neranda mokyklas palaikė prekybcentriais, o mergaites anūkėm iš kurių viena labai panaši į jo anuke. Todėl apnarkašintasis supyko, kad nuo jo bando pabėgti anukė.
  Tad, visai ne taip buvo, kaip nori šmeižikai. Prievartautojai viešai neina.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.