Į ką atkreipti dėmesį pakuojant siuntinį? (1)

pakavimo prekes
Prireikus išsiųsti siuntinius, niekada nesuklysite skyrę papildomai laiko ir dėmesio tinkamų pakavimo medžiagų bei kitų iš pirmo žvilgsnio nereikšmingų smulkmenų pasirinkimui. Juk siunčiant siuntinį svarbiausias tikslas yra išsaugoti ji nepažeistą ir nesugadintą, kitaip kokia būtų tokio transportavimo esmė? Dalinamės naudingais patarimais, į ką reikėtų atsižvelgti pakuojant siuntinį, kad gavėją pasiektų ne tik estetiškai ir tinkamai supakuota, tačiau ir kelionę saugiai atlaikiusi siunta.

Neskubėkite siųsti
 

Prieš pradedant pakuoti jums reikalingą siuntą, siūlome apsvarstyti biudžeto, transportavimo, siuntos dydžio, dizaino, ekonomiškumo, tvarumo klausimus. Kai žinosite, kiek galite skirti pinigų pakavimui ir siuntimui, bus lengviau nuspręsti, kurios pakavimo prekės reikalingos. Pavyzdžiui, kartonas yra nebrangi medžiaga, užtikrinanti tinkamą apsaugą ir neleidžianti viduje esantiems daiktais sudužti ar kitaip susigadinti. Dažnai naudojamas plastikas nėra pats ekologiškiausias pasirinkimas, tačiau šiais laikais jis dažnai siūlomas pagamintas iš perdirbtų medžiagų. Todėl jeigu jums aktualu paskatinti ar gerai nuteikti jūsų produktą perkantį vartotoją, galite paminėti, kad pakavimui skirtos medžiagos pagamintos iš perdirbamų medžiagų.
 

Jei jūsų siunčiamas produktas ar gaminys yra labai didelis arba priešingai – lengvas, trapus, gležnas ar bet kokios kitos neįprastos formos, svarbu atsižvelgti į medžiagas, skirtas užtikrinti tvirtumą ir būsimo transportavimo stabilumą. Tikrai ekonomiškiau ir naudingiau investuoti už papildomos apsauginės pakuotės dizainą nei vėliau turėti nemalonumų su sugadintų prekių keitimu.
 

Medžiagos ir tvarumo klausimai
 

Kalbant apie medžiagas, kurias pasirenkate pakuoti savo gaminį, visada pravartu prisiminti gerą taisyklę: elkitės su gaminiais taip, kaip elgtumėtės su savimi. Lygiai taip pat, kaip nenorėtumėte gyventi per dideliame ar per mažame name, taip ir tinkama erdvė jūsų siunčiamam produktui turi didelę įtaką galutiniam pristatymo rezultatui. Jeigu siunčiate lengvai dūžtančius daiktus, juos reikėtų įsupti į papildomą burbulinę plėvelę. Jeigu jūsų siuntoje ne vienas daiktas, prisiminkite, kad juos būtina atskirti ir apvynioti apsaugine plėvele.
 

Pageidautina, jog siunčiamoje dėžėje neliktų tuščių ertmių – jas būtina užpildyti, tarkim specialiomis tūrio užpildo medžiagomis. Medžio drožlės, šienas, vatos kamuoliai, specialus gofruotas kartonas, perdirbtas vyniojamas pakavimo popierius – šiam tikslui tinkamos ekologiškos priemonės. Kadangi siuntas siunčiančių ir gaunančių žmonių santykis pasaulyje nemažėja, tampa išties svarbu priimti sąmoningus sprendimus, vartoti mažiau plastiko, popieriaus ir valdyti kitus gamtos resursų naudojimą.
 

Tinkamai parinktas siuntos pakavimo būdas ir dizainas, indikuojantis vartotojams, kad siunta buvo pakuojama tikrai jiems, dar negarantuoja, jog siunta reikiamas lentynas pasieks nepažeista. Todėl prieš išsiunčiant siuntą, nepamirškite įvertinti svarbių jos pakavimo ypatybių bei pasirinkti kokybiškas pakavimo priemones.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.