Gyvenimo permainos: „Mommy Makeover“ operacijų dėka (1)

nuotr.
Motinystės kelionėje fiziniai pokyčiai yra neišvengiami, ir ne visus šiuos pokyčius galima pakeisti vien tik dietomis ir fiziniais pratimais. Daugeliui moterų „mamytės pertvarka“ reiškia ne tik susigrąžinti prieš nėštumą turėtą kūną, bet ir pradėti naują pasitikėjimo savimi ir geros savijautos erą. Šiame išsamiame vadove gilinamasi į transformuojantį „Mommy Makeover“ operacijų poveikį, nagrinėjama kiekviena sudedamoji dalis, nauda ir gyvenimą keičiantys rezultatai, kuriuos patyrė daugybė moterų.

„Mommy Makeover“ - tai specialiai pritaikytas kosmetinių procedūrų rinkinys, skirtas šalinti tipiškus gimdymo ir senėjimo padarinius moters kūnui. Paprastai tai būna pilvo plastika, krūtų pakėlimas ir riebalų nusiurbimas, tačiau, atsižvelgiant į individualius poreikius, gali būti atliekamos ir kitos procedūros, pavyzdžiui, sėdmenų didinimas arba makšties atjauninimas. Tikslas - atkurti dėl gimdymo ir maitinimo krūtimi prarastą išvaizdą ir funkcijas, daugiausia dėmesio skiriant natūraliai atrodantiems rezultatams.

 

„Mommy Makeover“ sudedamosios dalys


1. Pilvo plastika (abdominoplastika):
Ši procedūra yra pagrindinė daugumos „mamytės pokyčių“ procedūra. Atliekant pilvo plastiką pašalinamas pilvo srities odos ir riebalų perteklius ir sutraukiami pilvo sienos raumenys. Tai gali gerokai sumažinti „pilvo po kūdikio“, kuris nereaguoja į fizinius pratimus, išvaizdą.

2. Krūtų pakėlimas (mastopeksija):
Nėštumas ir maitinimas krūtimi gali lemti, kad krūtys nusileidžia arba išsipučia; krūtų pakėlimas pakeičia krūtų formą ir jas pakelia, kartais naudojant implantus, kad būtų atkurta prarastoji apimtis ir išgautas jaunatviškesnis kontūras.

3. Liposakcija:
Įvairiose srityse, įskaitant klubus, šlaunis ir nugarą, gali būti atliekama riebalų nusiurbimo operacija, siekiant pašalinti nepageidaujamas riebalų sankaupas, kurios nepasiduoda dietai ir fiziniams pratimams. Ji dailina kūną, išryškina siluetą ir papildo kitų procedūrų rezultatus.

 

„Mommy Makeover“ privalumai


„Mommy Makeover“ nauda neapsiriboja vien kosmetiniais patobulinimais. Moterys praneša apie daugybę emocinių ir psichologinių privalumų:

   • Didesnė savivertė ir pasitikėjimas savimi: Jaunatviškų kūno formų atkūrimas daugeliui moterų padeda labiau pasitikėti savimi ir jaustis patogiai, o tai teigiamai veikia įvairias jų gyvenimo sritis.
   • Geresnis komfortas ir gyvenimo būdas: Tokios procedūros kaip pilvo plastika gali sumažinti diskomfortą dėl susilpnėjusių pilvo raumenų, o krūtų pakėlimas gali sumažinti fizinį diskomfortą, susijusį su nusileidusiomis krūtimis.
   • Drabužiai ir maudymosi kostiumėliai geriau priglunda: Daugelis moterų gali rinktis įvairesnius drabužius, kurie geriau priglunda prie kūno, o tai padidina jų pasitikėjimą savimi socialinėse situacijose.


Patenkintų klienčių atsiliepimai


Karolinos istorija:
„Po trijų vaikų mano kūnas tiesiog nebebuvo panašus į mano. Skeptiškai žiūrėjau į operaciją, tačiau mano „Mommy Makeover“ rezultatai buvo neįtikėtini. Aš ne tik atrodau panašesnė į save, bet ir jaučiuosi atgaivinta bei aktyvesnė.“

Emos patirtis:
Ema: „Man buvo atlikta pilvo plastika ir krūtų pakėlimas, ir tai buvo geriausias sprendimas, kokį tik esu priėmusi. Atsigavimas buvo lengvas, o emocinis pakilimas kasdien matant rezultatus veidrodyje yra neapsakomas.“

 

Galimi rezultatai ir svarstymai


Nors „Mommy Makeover“ procedūros rezultatai gali būti labai teigiami, svarbu turėti realių lūkesčių ir suprasti, kad rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių veiksnių, pavyzdžiui, odos kokybės, amžiaus ir bendros sveikatos būklės. Taip pat labai svarbu pasirinkti kvalifikuotą ir patyrusį plastikos chirurgą, kad būtų užtikrintas saugumas ir geriausi įmanomi rezultatai.

 

Tinkamo chirurgo pasirinkimas


Labai svarbu pasirinkti tinkamą plastikos chirurgą. Ieškokite sertifikuotų chirurgų, turinčių didelę patirtį atliekant mamytės operacijas. Konsultacijų metu turėtų būti išsamiai išklausyta ligos istorija ir išsamiai aptarti jūsų tikslai bei lūkesčiai.

 

Išvada


Moterims, norinčioms susigrąžinti savo kūną ir padidinti savivertę, tai gali būti permaininga patirtis. Suprasdamos sudedamąsias dalis, naudą ir galimus rezultatus, moterys gali priimti pagrįstus sprendimus, ar šis procedūrų derinys joms tinka. Kruopščiai suplanavus ir pasitarus su kvalifikuotu chirurgu, atjaunėjimo kelionė gali lemti nepaprastus pokyčius ne tik fiziškai, bet ir visose gyvenimo srityse.


VitkusClinic - plastinės chirurgijos klinika

 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  reklaminis rasinelis ko gero vitkus neturi darbo kad kisa reklama i naujienas gal reiketu keist pavadinima ne Alytaus naujienos o i Alytaus reklamine brosiura apie Lietuvoje vykdoma imoniu veikla

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.