Greitas būdas gauti SEO nuorodų – „niche edits“ (4)

nuotr.
Ar esate girdėję tokį terminą „Niche edits“? O „Curated links“? Lietuviškas šis terminas dar neverčiamas, nors tai tikrai ne nauja technologija. Pabandykime ją pavadinti lietuviškai pagal tai, kas iš tikrųjų daroma.

„Niche edits“? - tai nuorodos talpinimas sename turinyje.

Pagrindiniai būdai gauti išorinių nuorodų Lietuvoje yra keli:

 1. Nuorodų pirkimas;

 2. SEO straipsniai ir straipsnių katalogai;

 3. Straipsniai regioninėje žiniasklaidoje;

 4. Svečio įrašai (angl. guest post‘s)

 5. Nuorodų katalogai;

 6. Tinklaraščių komentarai;

 7. Nuorodos socialinių tinklų profiliuose.

Didžioji šių būdų dalis laviruoja ant legalumo ribos. Tai reiškia, kad nuorodos gaunamos etiškai, nešiukšlinant, nors Google tokiam būdui prieštarauja. SEO specialistai tokiai situacijai apibūdinti naudoja terminą „Grey Hat SEO“.

Nežinote kas yra SEO specialistas ir kokios pridėtinės vertės Jūsų verslui internete jis gali sukurti? Straipsnyje: https://seogenerolai.lt/izvalgos/seo-specialistas/ Jūs ne tik sužinosite, kas yra SEO specialistas, bet ir tai ką jis turi gerai išmanyti, bei kaip atskirti profesionalą nuo apsišaukėlio.

 

Kaip veikia „niche edits“ arba nuorodos sename turinyje?

 

Tai štai būtent SEO specialistai suranda turinio kūrėjus, kurie turi seniai publikuotų straipsnių, dažnai turinčių nuolatinių lankytojų ir gana neblogas SEO pozicijas paieškoje pagal tam tikrus ilguosius raktinius žodžius. Tada jie susisiekia su seno turinio savininkais ir pasiūlo atgaivinti jų turinį (dėl to vartojamas terminas „curated links“ – išgydytos, atgaivintos nuorodos). Visa tai galite žinoma padaryti ir savarankiškai, jei tik žinote kaip.

O nuorodos atgaivinimas labai kuklus – kažkur sename straipsnyje atsirastų vienas ar du sakiniai, o kartais ir daugiau, kuriuose būtų nuoroda į kliento (Jūsų) puslapį. Už tokį „atgaivinimą“ pasiūloma ir pinigų, jei nepavyksta to padaryti nemokamai.

Turinio savininkui parašoma reikalinga pastraipa ir nurodoma, kur ją įterpti. Viskas, sename turinyje atsirado aktyvi SEO nuoroda, kurios dėka pagerės svetainės reitingai paieškoje. Taip svetainė įgyja ne tik gerą atgalinę nuorodą (angl. backlink), bet dar ir gauna šiek tiek lankomumo, nes senas turinys paprastai turi keletą skaitytojų per dieną, ko nepasakysi apie daugumą SEO straipsnių katalogų.

Niche edits“ - tai greitas būdas gauti nuorodų – nes nereikia rašyti ilgų kokybiškų straipsnių ir rūpintis, kad jie būtų surandami. Autoritetas ateina su laiku, todėl naujai publikuotas straipsnis didelio autoriteto negauna, o štai senas turinys tą autoritetą jau turi. Be to tai pigiau, nei parengti kokybišką turinį ir pasiūlyti jį žiniasklaidai.

„Niche edits“ nėra nauja SEO technologija. Tačiau šiuolaikiniai SEO specialistai iš naujo atranda šį nuorodų rinkimo būdą. Nes nuoroda tokiame turinyje lieka visą laiką, jai netaikomas mokestis už laiką, kaip perkant reklamą ar tiesiog tekstinę nuorodą.

Sėkmės Jūsų verslui!


 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.