Grammer sėdynės traktoriams ir kitai technikai (1)

nuotr.
Ar teko važiuoti senu traktoriumi? Šokinėti iš viršaus į apačią… Ar patiko? Tai viena iš senųjų traktorių problemų - prastos sėdynės. Šiuolaikiniai traktoriai tokių problemų jau nebeturi. Naudojamos itin kokybiškos ir ergonomiškos traktorių sėdynės, į kurias investuojama itin daug pinigų. Vienas populiariausių pasaulyje sėdynių gamintojų yra Grammer iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Grammer sėdynes gamina nuo 1880-ųjų metų. Tiesa, tais senais laikais jie gamino arklių balnus, tuo tarpu šiuolaikinis „plieninis žirgas“ išsiskiria ypatingais poreikiais, todėl Grammer sėdynės yra kur kas sudėtingesnės, nei odiniai arklių balnai.

Kuo ypatingos Grammer sedynes traktoriams ir kitai žemės ūkio technikai

Grammer sedynės turi nemažai privalumų, tačiau populiariausi yra šie:

 • Ergonomiškumas. Grammer sėdynės yra lengvai pritaikomos prie kiekvieno vairuotojo asmeninių poreikių, lengvai valdomos pagal kūno formas (svorį, ūgį, rankų ilgį ir kitus parametrus).

 • Patvarumas. Sėdynės yra gaminamos iš itin patvarių medžiagų, kurios yra atsparios ilgalaikiam poveikiui - drėgmei, purvui, dulkėms ir kitoms nedėkingoms situacijoms.

 • Komfortas. Grammer traktorių sėdynės yra itin komfortabilios ir inovatyvios, todėl atrodo kaip foteliai iš kosminio laivo (tiesa, tokius matome tik kino filmuose).

 • Nesudėtinga priežiūra. Sėdynes paprasta valyti, prižiūrėti, keisti jų apmušalus.

 • Klimato kontrolė. Kai kurie sėdynių modeliai turi galimybes vėsinti arba šildyti tam tikras sėdynės dalis. Tai aktualu dirbantiems itin karštomis arba, priešingai, šaltomis sąlygomis.

 

Grammer sedynės traktoriams ir kitai žemės ūkio technikai yra gana brangus malonumas. Priežastis gana paprasta: naudojamos itin aukštos technologijos gaminant šias sėdynes, taip pat Grammer kompanija investuoja milžiniškas lėšas į naujų inžinerinių sprendimų paiešką. Pridėkite dar itin kokybiškus metalus, dirbtinės odos gaminius ir gausite visą sėdynės kainą. Bet kuriuo atveju šios sėdynės apsimoka, nes sveikatai išleidžiama kur kas daugiau.

 

Kur montuojamos grammer sėdynės?

 

Sėdynės gali būti montuojamos įvairioje žemės ūkio technikoje. Pirmiausiai, tai traktoriai, kombainai, krautuvai, ekskavatoriai, mini ekskavatoriai, įvairūs keltuvai kitos savaeigės transporto priemonės. Aišku, labai daug sėdynių naudojama ir krovininiame ir komerciniame transporte. Grammer sėdynes galima sutikti vilkikuose, sunkvežimiuose, autobusuose, kelių remonto technikoje, voluose ir t.t.

 

Įsigyti sėdynes galima ir internetu, specializuotose žemės ūkio technikos parduotuvėse. Prieš tai atidžiai susipažinkite su technine informacija, išsiaiškinkite ar pasirinktos sėdynės tiks jūsų technikos modeliui, kokie sprendimai yra naudojami tvirtinant sėdynes ir t.t.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.