DUK apie programinės įrangos kūrimo paslaugas (0)

programinė įranga
Domitės programinės įrangos kūrimo paslaugomis? Tuomet tikriausiai yra nemažai dalykų, kuriuos norėtumėte sužinoti. Niekada prieš tai su jomis nesusidūrus, viskas gali atrodyti pakankamai painu ir sudėtinga. Tačiau geriau pasigilinus, susidaryti bendrą vaizdą tampa lengviau. Tam, kad tai pavyktų ir jums, pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie užsakomąsias programinės įrangos kūrimo paslaugas.

Kas yra užsakomosios programinės įrangos kūrimo paslaugos?

Priklausomai nuo poreikių, tokios paslaugos gali apimti nuo pilno programinės įrangos ar mobiliosios taikomosios programos kūrimo, dizaino kūrimo, testavimo iki projekto paleidimo ir palaikymo. Jomis naudojamasi norint sukurti tam tikrą skaitmeninį produktą.

Kodėl verta naudotis tokiomis paslaugomis?

Programinės įrangos kūrimas yra sudėtingas procesas. Todėl patikėti šią užduotį profesionalams naudinga dėl daugelio priežasčių. Tokiu būdu daugiau dėmesio galima skirti verslo plėtrai, kadangi programinės įrangos kūrimu rūpinasi patyrę IT specialistai. Jie maksimaliai įsigilina į verslo tikslus ir pateikia atitinkamus sprendimus, užtikrindami aukščiausią paslaugų kokybę.

Be to, naudojantis užsakomosiomis programinės įrangos kūrimo paslaugomis, mokama tik už jas. Tokiu būdu išvengiama papildomų išlaidų, nes nereikia patiems įdarbinti specialistų. O fiksuota paslaugų kaina leidžia tinkamai paskirstyti savo biudžetą.

Kokie yra programinės įrangos kūrimo ir įgyvendinimo etapai?

Tokių etapų yra išties nemažai. Pirmiausia atliekama analizė, kurios metu sukuriamas detalus sistemos reikalavimų aprašymas ir maketas. Tai leidžia įsivaizduoti būsimos sistemos veikimo principus ir funkcionalumą. Po to atliekamas projektavimas (sistemos architektūros sukūrimas) ir naudojimosi patogumo (angl. usability) analizė, padedanti įsitikinti, kad sprendimo funkcionalumas pateisins visus galutinių vartotojų lūkesčius. Tolesni etapai apima dizaino sukūrimą, programavimą, testavimą, saugumo auditą, sistemos diegimą ir SEO optimizavimą.

Ieškote patikimų programinės įrangos kūrėjų? Juos galite rasti paspaudę ant aukščiau tekste pateiktos nuorodos. Patyrę IT specialistai įsigilins į jūsų verslo poreikius ir pasiūlys šiuos geriausiai atitinkantį sprendimą. Taigi jums beliks džiaugtis puikiu rezultatu.

Daugiau: NAV

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.