Dramaturgų konkurso laureatai Alytuje paskelbti ant stogo (0)
Alytaus teatro stogo terasa virto žodžio namais, čia vyko 11-asis respublikinis dramaturgų konkursas ir jį vainikavę „Dramaturgų skaitymai“. Nugalėtoju tapo Pauliaus Ignatavičiaus pjesė „Kol mirtis mus sujungs“, antra vieta atiteko Artūro Areimos „Žmogus po Dievo mirties“, trečia – Giedrės Kontrimovičienės „Puikybės amžius“.
Šiems konkurso laureatams atiteko ne tik publikos plojimai, bet ir piniginės premijos, atitinkamai 500, 300 ir 200 Eur. Publikos simpatijų prizą laimėjo įgarsinta pjesės „Kol mirtis mus sujungs“ (rež. Andra Kavaliauskaitė) ištrauka.
Respublikinio dramaturgų konkurso komisijai vadovavo rašytojas, dramaturgas, libretistas Herkus Kunčius, kartu su juo kūrinius vertino režisierius Albertas Vidžiūnas bei teatrologė, teatro kritikė Ingrida Ragelskienė. Šiemet jie vertino 12 naujų kūrinių, kuriuos pateikė 10 dramaturgų.
Renginys, sumanytas Alytaus miesto teatre, per 11 metų pritraukė jau 164 autorius ir beveik du šimtus pjesių.
Komentarai
Palikite savo komentarą