Dovanos tėčiui šv. Kalėdoms – 5 idėjos (1)

dovana
Ką šiais metais po eglute turėtų rasti tėčiai? Geras galvosūkis, ar ne? Norisi padovanoti kažką įsimintino, originalaus. Kažką, kas primintų jus, būtų praktiška, nedulkėtų lentynoje.

Ech tas mylinčių žmonių kuklumas. Dažniausiai jie sako, kad nieko nereikia. Tačiau gauti dovanų, juk, smagu. Tiesa? Vis tik su artimais žmonėmis yra šiek tiek paprasčiau. Neretai jūs žinote tėčio pomėgius, poreikius, tad išrinkti dovaną turėtų būti šiek tiek paprasčiau.

Pasižvalgykime, kokių dovanų idėjų galite rasti el. parduotuvėje Pegasas.lt.

Nuotraukų rėmelis

Tėtis su amžiumi darosi sentimentalus. Dėl to nuotraukų rėmelis – ypač tinkanti dovana. Juk jį dovanoti reikėtų ne „tuščią“, o su jūsų nuotraukomis. Ypač, jei pas tėtį apsilankote rečiau. Jei gyvenate kartu su tėčiu, nuotraukoje turėtų būti vaizduojamos tik pačios geriausios emocijos. Nereikia fotosesijos metu darytų nuotraukų. Užtenka ir paprastos nuotraukos padarytos telefonu. Svarbu, kad ji būtų smagi ir tėtis visada prisimintų, kaip gera kartu leisti laiką su šeima, kad ir kokie iššūkiai lauktų ateityje. Nuotraukų rėmelis gali būti labai originalus, sudarytas iš kelių rėmelių. Aišku, su laiku nuotraukas galima pakeisti, o rėmelis paprastai išlieka ilgai.

Gera knyga

Kada paskutinį kartą jūsų tėtis skaitė gerą knygą? Jei tai daro nuolatos, reiškia prieš jus – milžiniškas iššūkis. Jei rečiau – taip pat nemažas iššūkis, nes reikės surasti gerą knygą, kuri jį sudomintų. Variantų yra be galo daug – nuo fantastinės nuotykių literatūros iki motyvacinių ir auklėjimo patarimų kupinų knygų. Vieno recepto nėra – reikia tėtį pažinoti ir suprasti, kuo jis gyvena ir kas būtų jam įdomu. Jei knyga nebus įdomi, tėtis mandagiai padėkos už dovaną, pasidės matomoj vietoj, tačiau knygos gali ir neskaityti. Dėl to gerai pasvarstykite, kokias knygas tėtis iš tikrųjų skaitytų, ne tik laikytų savo namų bibliotekoje.

Tėtis iš viso neskaito knygų? Tada jūsų iššūkis – paskatinti jį skaityti. Tegul tai būna pirmoji jo knyga...

Daugkartinis puodelis

Kodėl daugkartinis? Kodėl ne paprastas puodelis? Tėtis greičiausiai turi savo mėgiamą puodelį, iš kurio rytais geria kavą, vakarais – arbatą. Šansai, kad toks puodelis taps jo nauju mėgstamiausiu yra ne itin dideli – 50 proc. O, štai, daugkartinis puodelis tėčiui tikrai patiks. Jis yra kelioninis – su dangteliu. Be to jis pagamintas iš medžio pluošto arba keramikos, todėl neteršia gamtos. Ryte pasidaręs kavos, tėtis tokį puodelį gali pasiimti su savimi į darbą ir kavą gerti pakeliui automobilyje. Taip pat vedžiodamas šunį ar vaikščiodamas po parką. Tai labai praktiška dovana. Liks tik surasti originalios išvaizdos puodelį.

Originali taupyklė

Jūsų tėtis pinigus taupo banke, tačiau taupyklė gali būti padovanojama kiek kitokiu tikslu. Galite susitarti, kad kai tėtis atlieka tam tikrą žalingą veiksmą, jis turi įdėti į taupyklę pinigėlį. Pavyzdžiui, kai patingi išnešti šiukšles, kažką pamiršta ir t.t. Šalia taupyklės turėtų būti didelėmis raidėmis parašytas priminimas, už ką mokami pinigai tokiais atvejais. Po metų per kitas šventes galėsite įvertinti progresą ir nuspręsti, ką su taip sutaupytais pinigais (baudomis) daryti – nupirkti kažką gražaus, ar išleisti tėtį atostogų savaitgaliui. Per metus tokioje taupyklėje gali būti nemažai prisikaupę.

Atminkite, kad taupyklės yra dviejų rūšių – permatomos ir sandarios. Tokiems atvejams geriau dovanoti permatomas, nes visada matysite, kaip tėtis laikosi savo įsipareigojimų ir papildo taupyklę.

Lietuviškos dovanos

Jei tėtis – patriotas, mylintis Lietuvą, jis tikrai nusipelno gražios lietuviškos dovanos. Tai gali būti tam tikras daiktas su lietuviška simbolika, trispalve ar kitu grafiniu elementu, kuris pabrėžia lietuvybę. Kadangi lietuviškų dovanų yra gana nemažai, štai keletas įdomesnių variantų:

 1. Kepurė su trispalve arba užrašu „Lietuva“;
 2. Medžiaginis maišelis su lietuviškais elementais;
 3. Trispalvės spalvų kaklo mova;
 4. Perfumuoto vandens rinkinys iš „Lietuvos kvapas“ kolekcijos;
 5. Medinė arba trispalvės spalvų tekstilinė peteliškė, taip pat tinka ir tautinė juostelė (vietoj kaklaraiščio).

 

Štai keletas tikrai originalių ir nebrangių dovanų kiekvienam tėčiui. Svarbiausia – dėmesys, nuoširdumas ir gera nuotaika.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.