Dedikuoti serveriai ir 5 naudingi įrankiai jūsų verslui (0)

Nuotrauka
Kone kiekvienas, domėjęsis serverių nuomos sritimi, žino apie dedikuotųjų serverių teikiamas naudas. Tai – užtikrintas, nepertraukiamas greitis, sėkmingai apdorojami didžiausi informacijos srautai, maksimalus įmonės bei klientų duomenų saugumas ir begalė kitų. Jei šie argumentai jau įtikino, greičiausiai pravers sužinoti dar kelis privalumus – toliau skaitykite apie 5 naudingus įrankius, perkelsiančius kompanijos procesus į kitą efektyvumo lygmenį.

1. Unikalus kompanijos paštas

Ne visi išnaudoja šį elementarų privalumą, mat rinkoje gausu alternatyvų, pavyzdžiui, žymusis „Gmail”. Nors šį sėkmingai naudoja daugelis įmonių, jo negalima pritaikyti taip, kaip naudojantis savuoju domenu. Profesionalų nuomojami dedikuoti serveriai ir juose sukuriamos individualios pašto dėžutės suteikia privilegiją kurti savas taisykles. Yra begalė filtrų, kurie gali reguliuoti įeinančias, išeinančias žinutes, siuntėjus. Tai natūraliai reiškia mažesnį nepageidaujamų laiškų skaičių, minimalią sukčių pinklių riziką. Čia taip pat turite kur kas daugiau patogių laiškų tvarkymo funkcijų. Beje, autentiškas paštas visuomet atrodo kur kas profesionaliau klientams bei partneriams.

2. Įmonės pokalbių sistema

Internetiniams pokalbiams sukurta ne viena sėkminga programa, kurioje galima greitai siųsti žinutes, pasidalinti nuotraukomis, vaizdo įrašais. Tačiau ar tikrai jaustumėtės saugiai, jei vienoje iš populiariausių programėlių jūsų darbuotojai dalintųsi gana konfidencialia informacija, siųstų failus? Ko gero, kad tai neskamba kaip pati geriausia išeitis. Gera žinia – dedikuotuose serveriuose galima įdiegti maksimaliai apsaugotas, jūsų domene veikiančias pokalbių sistemas. Šios gali būti naudojamos tiek kasdieniams pokalbiams tarp daugelio vartotojų, tiek saugiam svarbios informacijos, failų, įgaliojimų, šifruotės perdavimui.

3. IP telefonija

Lygiai taip pat saugiai šiandien galima dalintis ne tik žinutėmis ar failais, bet ir balso pranešimais. Karantino metu ši paslauga tapo itin aktuali, mat tokiu būdu į klausimus atsakoma daug greičiau, nei būtų atrašoma žinute. Sakysite, yra gausu programėlių, kurias galima sėkmingai naudoti pokalbiams, kad ir žymusis „Skype”? Vis dėlto, itin konfidencialios informacijos perdavimui derėtų taikyti maksimalią apsaugą. Nesudėtingai įdiegiama IP telefonijos programa (trumpinys anglų k. VoIP) suteikia daug daugiau kontrolės, čia saugiai valdomas komunikacijos balsu srautas. Beje, neretai pastebima, kad savame domene techniniai pokalbių kokybės parametrai – kur kas aukštesni.

4. Duomenų sinchronizavimas

Duomenys šiandien galėtų būti raktinis žodis – nuolat girdimos frazės: duomenų rinkimas, apsaugojimas, perdavimas. Dar vienas labai svarbus kompanijos duomenų aspektas yra aktualumas bei nuolatinis atnaujinimas. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio, svarbu, kad kiekvienas darbuotojas matytų šiandien aktualią informaciją. Tokią privilegiją teikia dedikuotuose serveriuose įdiegiama sinchronizacija. Ji užtikrina, kad be didelių pastangų visi failai ir dokumentai bus vienodai atnaujinami visuose saugiuose įrenginiuose. Jei vienas darbuotojas koreguoja dokumentą, naujoji versija matoma ne tik jam, bet ir komandai.

5. Privatus informacijos analizavimo įrankis

Kiekvienam verslui, teikiančiam bet kokio pobūdžio virtualias paslaugas, viena esminių užduočių – veiksmų, atliktų interneto svetainėje, analizė. Galima sakyti, tai leidžia palaikyti svetainę aktualią, patogią ir, žinoma, pelningą – pamatyti, iš kur ateina ir kas yra tikslinis vartotojas, kas jam svarbu, kaip veikia (ar neveikia) iki šiol priimti sprendimai, ką reikėtų keisti. Rinkoje gausu analizavimui pritaikytų programų, tačiau individualiame serveryje įdiegta atitinkama programinė įranga teikia ženkliai daugiau funkcijų, individualaus pritaikymo laisvės, patogumo.

Ar kada susimąstėte, kad galingieji dedikuotieji serveriai gali būti tokie lankstūs? Panašu, kad su profesionalų teikiamomis paslaugomis į kitą lygį perkelti galite ne tik įmonės duomenų saugumą ar greitus valdymo procesus. Kartu suteikiama galimybė visapusiškai pagerinti komunikaciją – paskatinti saugų darbuotojų dialogą ir dar geriau išgirsti tylius potencialių klientų norus.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.