Dalykai, padėsiantys automobilio saloną padaryti komfortiškesniu (1)

kedute
Mažai kas nesutiks su teiginiu, jog keliaujant su automobiliu svarbiausias dalykas yra komfortas. Lengviau galima atsisakyti kuro ekonomijos ar kitų važiavimo elementų (pvz., dinamikos), tačiau praradus komfortą važiuoti nebebūna malonu. Šiame straipsnyje pasidalinsime keletu patarimų ir įžvalgų, kaip padidinti komfortą automobilio viduje – jo salone. Apžvelgsime kelis priedus, kuriuos galite įsigyti tam, kad kiekviena kelionė, nesvarbu ji – trumpesnė ar ilgesnė, būtų su daug daugiau komforto.

 

Įsigykite automobilinį įkroviklį

Naujose transporto priemonėse jau yra ne vienas USB kištukas ar net bevielio krovimo stotelės. Tačiau tokių rasime tikrai ne visuose automobiliuose, tad šis patarimas skirtas tiems, kurie tokios prabangos neturi. Įsigykite laidinį arba belaidį įkroviklį savo automobiliui . Jo kaina, palyginti bus nedidelė, tačiau gausite nemažai naudos. Dabar bet kuriuo metu kelionėje galėsite įsijungti navigacijos sistemą, bendrauti telefonu per laisvų rankų įrangą, naudotis juo, kai esate sustoję ar tiesiog neprarasti ryšio kelionės metu.

Kvapiklis

Vienas iš svarbiausių komforto elementų yra malonus kvapas salone. Jeigu automobilio salone tvyro nemalonus tvaikas arba šiaip, tvanku, tuomet jokia kelionė tikrai nebus maloni. Reikėtų neprašauti ir neįsigyti per stipraus kvapuko, kadangi aitrūs arba labai agresyvūs kvapai taip pat nekelia didelio malonumo. Patogiausia būtų įsigyti papildomus kvapiklius su kvepiančios emulsijos talpa. Tuomet, kai tik skystis pasibaigia, jį keičiate nauju ir vėl mėgaujatės maloniu, švelniu aromatu.

Tinkama kūdikio kėdutė

Jeigu esate ne vieni ir į keliones su jumis vyksta ir mažoji atžala, tuomet jums tikrai reikia patogios kūdikio kėdutės. Šioje svetainėje galite rasti labai platų automobilinių kėdučių asortimentą. Ją renkantis svarbiausia atsižvelgti į jūsų atžalos ūgį, svorį bei tai, kokiame automobilyje kėdutė bus montuojama. Ne ką mažiau svarbu ir dizainas. Dažniausiai norisi, kad kėdutė pernelyg nerėžtų akies ir derėtų prie interjero, tad neprošal atkreipti į tai dėmesį.

Nauja multimedijos sistema

Tai yra šiek tiek didesnė investicija, tačiau ji beveik visada atsiperka labai greitai. Šiuolaikiniame automobilyje tikrai turėtų būti Apple CarPlay ir/ar Android Auto sistemos, kurios leidžia patogiai sujungti telefoną su automobiliu ir kontroliuoti muziką, navigaciją, matyti kitus svarbius parametrus. Jeigu jūsų automobilyje nėra multimedijos sistemos, ją teks sumontuoti papildomai. Kai kada galima tiesiog atnaujinti programinę įrangą ar įdiegti specialų modulį kompiuteriniu būdu. Tai darykite tik pas specialistus, nes galite pakenkti savo automobiliui.

Papildoma garso izoliacija

Komfortiškai keliauti norisi tyloje. Tačiau nuolat girdimas variklio, ratų ar vėjo ūžesys menkai prisideda prie atsipalaidavimo ir drumsčia tylą važiuojant vos vos greičiau. Jeigu tai yra problema jūsų automobilyje, reikėtų pasirūpinti papildomu garso izoliacijos sluoksniu. Pagerinti garso izoliacijos visu 100% tikrai neįmanoma, tačiau bent truputėlį prislopinti į saloną sklindantį triukšmą – įmanoma. Darbus turėtų atlikti profesionalai, bet jie nėra tokie brangūs, kaip galėtumėte pagalvoti.

Nauji kilimėliai

Dar vienas komfortui labai svarbus elementas – švara. Daugiausiai nešvarumų ir purvo į automobilio saloną atnešame nuo batų, todėl per laiką reikia ne tik valyti, bet kai kada ir pakeisti kilimėlius. Veliūriniai arba megzti kilimėliai susidėvi gerokai greičiau, o guminiai – lėčiau. Visgi pastarieji visuomet atrodo kiek kukliau ir dėl to daug kas renkasi automobilinius kilimėlius keisti kas sezoną.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.