Berėmių dušo kabinų privalumai

duso kabina
Nusprendus atnaujinti vonios kambarį ir jame montuoti dušo kabiną, Jūsų laukia ypatingai platus šios įrangos pasirinkimas. Ne tik kalbant apie formas ar dydžius, bet ir apie stilistiką. Pastaraisiais metais ypač išpopuliarėjo berėmės dušo kabinos, kurios išsiskiria dėmesio pernelyg neatkreipiančia, tačiau labai elegantiška išvaizda. Tokie įrenginiai gali pasiūlyti ir daugiau naudingų privalumų – jei dar tik svarstote apie jų įsigijimą, žemiau pateiktos ypatybės leis iš arčiau susipažinti su šiuo dušo kabinų tipu.

Plati dydžių ir formų įvairovė

Tarp tokių dušo kabinų galima rasti labai daug skirtingų išmatavimų gaminių, kuriuos nesunkiai priderinsite prie bet kokios erdvės. Be to, derindami duris ir sieneles atskirai, patys galėsite suformuoti maudynių zoną nepriklausomai nuo to, ar Jums reikės siauresnio, ar, pavyzdžiui, dviem žmonėms pritaikyto varianto. Taip pat populiaru rinktis tik berėmes dušo sieneles, praėjimą (ar netgi du) paliekant visiškai atvirus. Tad jeigu turite įvairių ne visai standartinių idėjų, būtent tarp šių įrenginių surasite kone daugiausiai jas įgyvendinti leisiančių variantų.

Universalumas

Pirmiausia šiuos įrenginius universaliais galime vadinti dėl prieš tai minėtos priežasties – jie tinka praktiškai bet kuriam vonios kambariui. Tačiau tai nėra vienintelis suteikiamas privalumas: kadangi tokių kabinų išvaizda yra labai neutrali, jos gali susilieti su bet kokiu interjeru ir užleisti vietą kitiems stiliaus akcentams. Šį privalumą ypač pajausite tuomet, jei ruošitės didesniems vonios kambario pokyčiams – kad ir kaip kardinaliai pakeistumėte stilistiką, didelė tikimybė, jog apie dušo kabinos pokyčius galvoti nereikės. Tad beliks visas kitas santechnikos prekes suderinti tarpusavyje – plačią jų įvairovę rasite čia.

Daugiau šviesos vonios kambaryje

Kaip jau išsiaiškinome, šio tipo dušo kabinos yra mažiau pastebimos, tačiau dar didesnis jų privalumas tas, jog tokie įrenginiai puikiai praleidžia šviesą. Nesvarbu, ar tai bus natūralus, ar dirbtinis apšvietimo šaltinis, matomumas bet kokiu atveju pagerės, o be to, ir pati patalpa atrodys šviesesnė ir gyvybingesnė. Tai ypač aktualu, jeigu dušo kabiną ketinate montuoti prasčiau apšviestame kampe: pasirinkę ne taip gerai šviesą praleidžiantį jos tipą, daug sunkiau atliksite net ir pačias paprasčiausias procedūras. Tikriausiai net nereikia sakyti, jog papildomo komforto tai tikrai nepridės.

Didesnės erdvės pojūtis

Niekam ne paslaptis, jog šviesesnis kambarys visuomet atrodo gerokai didesnis, taigi pasirinkus šio tipo įrenginius, tokia optine iliuzija labai lengvai galėsite mėgautis ir savo namuose. Ir ne tik dėl praleidžiamos šviesos: kadangi berėmė konstrukcija puikiai persišviečia ir nesukuria kliūčių mūsų akims, visa patalpa atrodo gerokai vientisesnė, darnesnė ir dėl to – gerokai didesnė. Tad jeigu negalite pasigirti ypatingai erdviu vonios kambariu, berėmės dušo kabinos neabejotinai yra vienas iš tų variantų, kurį iš tiesų vertėtų apsvarstyti.

Mažesnė pelėsių kaupimosi tikimybė

Kadangi tokie įrenginiai turi mažesnį detalių skaičių, atitinkamai yra kur kas mažiau vietų, kur galėtų kauptis vandens ir muilo nuosėdos – tai reiškia, kad ir pelėsio susidarymo rizika tampa gerokai mažesnė. Žinoma, laikui bėgant, galite pastebėti rūdžių ant durų rankenų ar vyrių, tačiau jeigu rinksitės kokybiškus gaminius, ilgus metus su tokiomis problemomis Jums tikrai neteks susidurti. Jei reikia dušo kabinos, kuri keltų kuo mažiau papildomų rūpesčių, galima sakyti, kad ją Jums jau pavyko surasti.

Paprastesnė priežiūra

Vonios kambarys nėra pati mėgstamiausia tvarkymo vieta, o dušo kabinos dažniausiai reikalauja ypatingos priežiūros. Visgi, tik ne tuomet, jei jos konstrukcija yra berėmė: kadangi toks stiklas yra vientisas, o nešvarumai nesislepia po kitomis smulkiomis detalėmis, jį labai lengva nuvalyti ir dažniausiai galima ilgiau išsaugoti švarų. Be to, galima apsvarstyti galimybę rinktis modelius, kurie turi specialią nuo nuosėdų kaupimosi apsaugančią dangą – tuomet šie darbai nesukels Jums jokių didelių rūpesčių ir nereikalaus daugybės laiko resursų.

Susipažinus su visais šiais privalumais, galima greitai įsitikinti, jog dušo kabinos iš tiesų yra vertos Jūsų dėmesio. Jei norite sukurti stilingą, erdvią ir šviesią vonios kambario aplinką, tai bus vienas geriausių sprendimų. Tiek šias, tiek kitas dušo kabinas galite rasti Pigu.lt el. parduotuvėje: šioje svetainėje jas nusipirksite gera kaina.

 

 

 

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.