Automobilių serviso įrangos technologijų naujovės (1)

nuotr.

Tobulėjant automobilių pramonei, tobulėja ir automobilių servise naudojama įranga. Technologinės naujovės atliko svarbų vaidmenį pertvarkant automobilių pramonės šaką ir didinant automobilių serviso įrangos efektyvumą bei tikslumą. 

 

Pažangių technologijų naudojimas automobilių serviso įrangoje leido greičiau ir tiksliau diagnozuoti automobilių problemas, taip pat greičiau ir efektyviau atlikti remonto darbus.

 

Pagrindinės automobilių serviso įrangos technologijų naujovės yra šios:

 

 • Pažangūs diagnostikos įrankiai. Šie įrankiai leidžia mechanikams greitai ir tiksliai diagnozuoti automobilio problemas, todėl sutrumpėja remonto laikas ir sumažėja klaidingos diagnozės rizika. Kai kurie iš naujausių diagnostikos įrankių apima kompiuterizuotas diagnostikos sistemas, kurios gali nuskaityti automobilio borto kompiuterį ir realiuoju laiku pateikti duomenis apie automobilio veikimą.

 

 • 3D spausdinimas - ši naujovė sukėlė revoliuciją automobilių dalių ir įrankių gamyboje. Ši technologija leidžia greitai gaminti detales, todėl sutrumpėja tradicinių gamybos metodų laikas ir sumažėja išlaidos. Be to, 3D spausdinimu galima pagaminti sudėtingos geometrijos detales, kurias itin sudėtinga pagaminti tradiciniais gamybos metodais.

 

 • Papildytosios realybės (AR) technologija - ji integruojama į automobilių aptarnavimo įrangą. AR technologija gali būti naudojama norint pateikti remonto detalias instrukcijas arba išryškinti konkrečias automobilio vietas, į kurias reikia atkreipti dėmesį.

 

 • Daiktų internetas (IoT) - tai tarpusavyje sujungtų prietaisų, kurie gali bendrauti tarpusavyje ir keistis duomenimis, tinklas. Daiktų interneto technologija naudojama automobilių techninės priežiūros įrangoje, kad būtų galima atlikti prognozuojamąją techninę apžiūrą. Naudojant jutiklius ir duomenų analizę, daiktų interneto technologija gali nustatyti galimas automobilio problemas prieš jas pastebint, todėl galima atlikti prevencinę techninę apžiūrą ir sumažinti gedimų dažnumą.

 

Technologinių naujovių nauda:

 

 • Didesnis efektyvumas. Naudojant pažangias diagnostikos priemones ir daiktų interneto technologijas galima greitai ir tiksliai diagnozuoti automobilių problemas, o 3D spausdinimo technologija leidžia greitai gaminti dalis ir įrankius.

 

 • Didesnis tikslumas: pažangių diagnostikos įrankių ir AR technologijų naudojimas pagerino automobilių serviso įrangos tikslumą, todėl pagerėjo diagnostikos ir remonto kokybė. 

 

 • Didesnis klientų pasitenkinimas. Klientams suteikiama daugiau skaidrios informacijos paslaugų procesuose ir informacijos apie jų automobilio veikimą.

 

Automobilių aptarnavimo įrangos ateitis yra įdomi, nes laukia daugybė naujų technologijų. Kai kurios iš prognozuojamų ateities naujovių yra dirbtinio intelekto (DI) panaudojimas siekiant automatizuoti ir racionalizuoti automobilių serviso operacijas. Taip pat savidiagnostiką atliekančių automobilių kūrimas. Ir virtualiosios realybės (VR) technologijų naudojimas siekiant užtikrinti įtraukiančius ir interaktyvius mechanikų mokymus.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  kazkam idomu servizai juk pagrinde garaziukai Alytaus kaime o servizu praktiskai nera bet idomu kam sitas nesamoniu rasinelis skirtas ko gero greit apie kosmosa prades rasyt sitos naujienos nes nesugeba parasyt jokiu naujienu apie savo miesta

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.