Atliekų konteinerių nuomos kainoms įtaką daro keli faktoriai (0)

konteineriu nuoma

Statybinių atliekų atsikratymas yra vienas dažniausių galvos skausmų tiems, kurie ketina statytis nuosavą būstą. Tačiau, verta pažymėti, kad Lietuvos įstatymai įpareigoja asmenis atliekas tvarkyti pagal visus reikalavimus. Tad, jeigu norite kuo mažiau gaišti laiką, tuomet geriausia būtų kreiptis dėl specialių konteinerių nuomos.

 

Statybos aikštelėse pirmiausia reikėtų atlikti paruošiamuosius darbus

Ypač svarbu pabrėžti, kad ruošiantis statybų procesui, nemažai žmonių darbus atlieka netinkamai viską planuodami. Pavyzdžiui, neretai atliekų konteinerių nuoma užsakoma per daug anksti. Tuo labiau, tokie konteineriai pastatomi ypač netinkamose vietose. Konteinerių nuomos paslaugomis domėtis reikėtų tuomet kai jau išpilami pamatai ir pasiruošiama pagrindiniams darbams. Tada jau ir reikėtų domėtis statybinių atliekų išvežimo paslaugomis. Tokiu būdu lengviau susigaudyti kur statyti užsakytą konteinerį ir tiek.

Kaip bebūtų, statybų darbus organizuojantiems asmenims taip pat reikėtų plačiau pasidomėti apie statybinių atliekų išvežimo galimybėmis. Mat, konteinerių nuomos paslaugos gali būti išvengiamos pasirinkus kitas paslaugas.

Atliekų išvežimo paslaugų kainas lemia ne tik atliekų kiekis

Klaidinga manyti, kad statybinių atliekų išvežimo paslaugų kainos priklauso nuo atliekų kiekio. Yra keli kriterijai, kuriais vadovaujamasi nustatant paslaugų įkainius. Pirmiausia, jums derėtų rinktis įmones, kurios veikia jūsų mieste ar rajone. Visiškai neracionalu kreiptis į kituose miestuose veikiančius atliekų išvežimo paslaugų teikėjus. Tai tiesiog privestų prie nereikalingų didesnių išlaidų.

Susiradus vietinę įmonę, kuri rūpinasi atliekų išvežimu, lieka tik suderinti detales. Jums reikia nurodyti apie kokias atliekas eina kalba. Matote, statybinių atliekų nevalia maišyti su kitomis. Dažniausiai statybinėms atliekoms priskiriamas žvyras, skalda, betonas, mediena, statybinių medžiagų pakuotės bei kitos panašios atliekos. Tad, pasirinkus atliekų išvežimu užsiimančią įmonę, nurodykite atliekų pobūdį ir galimą jo kiekį.

Paskui klientas turi nurodyti apytikslį atliekų kiekį, jog būtų galima nustatyti su kokiu konteineriu atvykti. Dažniausiai paslaugų teikėjai atvyksta su 7-13 kubinių metrų talpos konteineriais. Tad, kuo didesnė talpos konteinerio jums reikės, tuo didesnę kainą tikriausiai mokėsite.

Pabrėžiama, kad kainai nemenką įtaką darys ir tai, kas kraus visas atliekas. Paprastai kalbant, jeigu jūs atliekas kaupiate vienoje vietoje ir tik paskui kreipiatės dėl jų išvežimo, natūralu, kad atvykus išvežti, tas atliekas teks sukrauti. Kaina pakils, jeigu atvykę darbininkai patys turės viską sukrauti. Tačiau, mažesnę sumą išleistumėte, jeigu tas atliekas į konteinerį kautumėte savomis jėgomis.

Kokia informaciją turi žinoti konteinerių nuoma užsiimančios įmonės?

Užsakant atliekų išgabenimo paslaugą, tiesiog reikia nurodyti apytikslę informaciją. Geriausia būtų, jog iš anksto patys pasidomėtumėte kokias paslaugas siūlo įmonė. Dažnai netgi iš anksto pateikiami visi įkainiai. Jums, kaip minėta, reikia nurodyti koks yra atliekų pobūdis, apytikslis kiekis, vieta. Na ir galiausia, turite nurodyti ar bus reikalinga krovimo paslauga. Tokiu atveju, jau žinosite galutinę paslaugų kainą.

UAB Švarista nuoroda

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.