Alytuje įteikti diplomai absolventams (VIDEO) (2)

AN informacija
Akolvid
Alytuje įteikti diplomai Informacinių technologijų (IT) ir Bendrosios praktikos slaugos (BPS) studijų programų absolventams.  

„Sveikinu visus, sėkmingai baigusius savo Alma Mater, didžiuojuosi ir džiaugiuosi jumis. Šiandien pasiekėte ilgai lauktą rezultatą“, - kalbėjo Alytaus kolegijos vadovas Sigitas Naruševičius.  

„Diplomas – ne tik nueito kelio simbolis, bet ir naujų galimybių pradžia“, - pastebėjo aukštosios mokyklos direktorius, abiturientams palinkėjęs verti puošnų ir prabangų savo gyvenimo vėrinį iš bičiulystės, energijos, entuziazmo, neįtikėtinų įspūdžių bei sveikatos.  

Žiūrėkite mūsų videoreportažą iš iškilmingos diplomų įteikimo ceremonijos.

Išsamiau apie tai skaitykite žurnalistės Saulės Pinkevičienės straipsnyje artimiausiame laikraščio „Alytaus naujienos” numeryje.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.