Alytų drebins „Sare roma“ ir Ištvan Kvik koncertas „Gypsy fiesta“ (1)

Visi „Sare roma“ ir Ištvan Kivk fanai nekantriai laukia spalio 5 d., nes tai data, kai Alytuje skambės „Gypsy fiesta“. Su įspūdinga koncertine programa atvykstanti grupė kviečia pasirūpinti bilietais tuos, kurie dar nespėjo, nes jie tirpsta akyse.
I. Kvik dėkoja Alytaus publikai, kuri visuomet labai šiltai sutinka jį ir „Sare roma“. Čia visuomet laukia didžiulė salė ir puikiai nusiteikę klausytojai. „Gypsy fiesta“ – tai spalvingas, nuotaikingas spektaklis su išskirtiniais kostiumais, specialiaisiais šviesos ir garso efektais. Kiekvieną kartą po koncertų girdime, kad žmonės tokio reginio nepamiršta dar ilgai, o pamatę kartą, mielai perka bilietus kaip dovaną savo artimiesiems ar draugams. Bent kartą pamatyti „Sare roma“ pasirodymą tiems, kurie mėgsta kokybiškus scenos pasirodymus – būtina“, – sako I. Kvik.
Alytuje „Sare roma“ lankėsi daugiau kaip prieš metus, tačiau tą kartą bilietų visiems norintiems neužteko, todėl muzikantai grįžta ir ketina padovanoti įspūdingą koncertinį vakarą. Šioje koncertinėje programoje daug dėmesio skirta ne tik publikai jau puikiai pažįstamoms „Sare roma“ dainoms, bet ir lietuviškam folklorui. Tačiau klausytojai taip pat išgirs ir publikos mylimas ir puikiai žinomas „Sare roma” dainas, tokias kaip „Lietuvaitė”, „Aš turtingas”, „Tie keliai”.
I. Kvik ir „Sare roma“ koncertas Alytuje jau spalio 5 d.
Bilietai platinami Alytaus kultūros centras ir internete.

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata
Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

Komentarai
Palikite savo komentarą
a wonderful concert, the…
Komentaras
a wonderful concert, the music and the atmosphere were just perfect. this was truly an unforgettable experience for me
google baseball