Alytaus miesto savivaldybės vyriausiasis architektas sulaukė kratų darbo kabinete, namuose ir specialiojo liudytojo statuso

Alma MOSTEIKAITĖ, alma@ana.lt
Komentarai (19)
2020 Spalis 20
Matazinskas
Šis pirmadienis, spalio 19-oji, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojui, savivaldybės vyriausiajam architektui Mindaugui Matažinskui (nuotr.) buvo pirma darbo diena po atostogų. Ir prieš pat 9 val. jam teko sulaukti kriminalistų vizito.

Pas savivaldybės vyriausiąjį architektą apsilankė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, kurie yra pradėję ikiteisminį tyrimą pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius: dėl dokumentų suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu ir dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą. Pagal pirmąjį straipsnį gresia laisvės atėmimas iki trejų metų, pagal antrąjį – viešieji darbai, bauda arba areštas.

Kaip sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, iš minėto savivaldybės administracijos darbuotojo buvo paimti dokumentai ir medžiaga reikšminga ikiteisminiam tyrimui.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūra.

„Alytaus naujienų“ duomenimis, krata buvo atlikta ne tik M.Matažinsko kabinete, bet ir namuose. Jo teigimu, tai siejama su patalpų atidalijimu vienai Alytaus rajone registruotai įmonei, o tos patalpos yra Alytaus pramonės rajone, kur norima kurti mineralinių uolienų perdirbimo gamyklą.

Iki šiandien, spalio 20-osios, pietų, įtarimai šiame ikiteisminiame tyrime niekam nepareikšti, M.Matažinskui jau suteiktas specialiojo liudytojo statusas, o tai jau vienas žingsnis iki įtariamojo.

Šiandien po pietų miesto savivaldybės vyriausiasis architektas turi vykti į apklausą policijoje.

Plačiau apie tai – ketvirtadienio „Alytaus naujienose“.

  Komentaras

  Man tai Mindaugas labai grazus vyras, net nepalyginsi su Minedu. Matyt, Minedas is pavydo, kad gali tapti nemylimiausiu ir negraziausiu Alytaus diedu, "suorganizavo" sia mentiska akcija. Minedas gali viska padaryt, kad liktu seksualiausiu ir graziausiu Alytaus diedu. As tai jam siulyciau nuo ausu plastines operacijos pradeti , o ne nuo skundu komisariatams.

  Komentaras

  Kodėl po kiekvienu straipsniu rašote apie kažkokią Torpedą? Kokios čia Torpedos Alytų užpuolė? Visur Torpeda ir Torpeda... Kas čia per reiškinys?

  Komentaras

  Na ką galvojote, kad laisva Lietuva ir galėsite normaliai verslą daryti? Naivuoliai, Jūs naivuoliai. Alytus ilgus pastaruosius metus "tiekė" Lietuvai pareigūnus į aukščiausius vidaus reikalų sistemos postus: 2 viceministrai, priešgaisrinės vadovas, VAD'o vadovas, generalinis komisaras ir kt. Manot, atsitiktinumas? Abejoju ir manau, kad Alytuje policija (ar jos vadovai?) galimai turi didelį svorį sprendžiant miesto klausimus. Tikėtina, kad su "nepatogiais" valdininkais ir verslininkais "susitvarkoma" pasitelkus policiją. Juk valstybės tarnautojų piktnaudžiavimas tarnyba yra STT reikalas. O čia kriminalinė policija pradėjo tyrimą....Alytaus!? Kažkas, matyt, "pasitvarkė" kaip tarybiniais laikais. Kas galėtų atmesti tokį scenarijų?

  Komentaras

  Roveikis + Motožinskas + Pukelis = Idl sklypo afera ir +++1000 0000 Eur dalybos su alytaus politikais - kyšininkais. Obšiakas veikia ilgiau nei 10 metų. Visi žino kam ir per ką susimokėt

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.