Alytaus miesto gimtadienyje laukia ir neregėtos pramogos (3)

a
Alytaus miesto gimtadienyje laukia ir neregėtos pramogos Birželio 14–16 d. švęsime 443-iąjį miesto gimtadienį, kuris dedikuotas Alytaus himno 25-mečiui. Himno žodžiai simboliškai sujungs veiklas ir erdves. O ypatinga šventinė programa nustebins kiekvieną alytiškį ar iš svetur atvykusį svečią.

Penktadienį ir šeštadienį miesto gyventojai ir švečiai turės galimybę gėrėtis inovatyviomis ir dar neregėtomis pramogomis.

Penktadienį:

16 val. Lauko instaliacijų parkas „Dzūkų žemė per amžius žaliuos“. Nemuno pakrantėje alytiškius pasitiks lauko instaliacijų parkas, kurį kuria mūsų miesto žmonės, įstaigos, organizacijos: galėsite pasigrožėti šešiomis skirtingomis, kūrybiškomis, spalvingomis ir akį traukiančiomis instaliacijomis.

18 val. Grojantis keltas plukdys per Nemuną „Gal skambėsiu dainos posmeliu...“.

Alytiškiai pirmą kartą galės pasimėgauti nauja pramoga – grojančiu spalvingu keltu plaukti Nemunu – maršrutu nuo Dainų slėnio iki piliakalnio ir atgal. Mėgautis plaukimu bus smagiau skambant muzikai – šią dovanos Alytaus muzikos mokyklos mokinių auklėtiniai. Pramoga – mokama, simbolinis 2 Eur mokestis (3 Eur – į abi puses).

22.30 val. Dainų slėnyje, Nemune ir ant Baltosios rožės tilto bus didysis šviesos paveikslų spektaklis „...Nemune – Nemune“. Nuostabaus grožio lazerių ir šviesų paveikslas, kuris nušvies Baltosios rožės tiltą, Nemuną, Dainų slėnį. Reginys, kuris alytiškiams tikrai patiks ir – svarbiausia – abejingų nepaliks.

22.30 val. Nemuno pakrantėje bus šokantys ir šviečiantys fontanai. Interaktyvūs fontanai – tai nuostabūs statiniai, kurie ne tik žavi žiūrovus savo grožiu, bet ir kviečia dalyvauti vandens magijoje. Dėl kontroliuojamo lietaus ir besikeičiančių vandens raštų šie fontanai sukuria nepamirštamą patirtį tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Šeštadienį:

23.50 val. Šou ant vandens „Nemunėlis neplauks atgalios“ (angl. flyboard). Šviesos ir vandens efektų derinys sukurs hipnotizuojančius reginius, kurie užhipnotizuos žiūrovus ir paliks neišdildomą įspūdį. Šou ant vandens pasirodymą kurs profesionalas, stebinantis savo gebėjimais ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

24 val. Ugnies fontanas-krioklys nuo Baltosios rožės tilto.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.