Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus konkursą laimėjo Irma Maskeliūnienė (2)

„A.N.“ inf.
Irma Maskeliūnienė.
Irma Maskeliūnienė.

Kovo 19-ąją vyko Alytaus miesto savivaldybės administracijos skelbtas konkursas Medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus pareigoms užimti.

Konkurso komisijai vadovavo miesto savivaldybės gydytojas Povilas Jagelavičius.  Norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę  aštuoni asmenys,  dalyvavo keturi, o jį laimėjo laikinai Medicininės reabilitacijos ir sporto centrui vadovaujanti direktoriaus patarėja Irma Maskeliūnienė.

Centro vadovą į pareigas  paskiria jo  dalininkų susirinkimas,  dalininkai – miesto savivaldybė ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyrius. Darbo sutartį su centro direktoriumi turi pasirašyti dalininkų susirinkimo  įgaliotas asmuo.

Konkurso rezultatai gali būti skundžiami teismui.

                                                                           

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.