Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės medikei nustatyta COVID-19 infekcija

covid
Alytaus miesto savivaldybė informuoja, kad rugsėjo 18 d. S. Kudirkos ligoninės medikei nustatyta COVID-19 infekcija. Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausiojo specialisto (savivaldybės gydytojo) Povilo Jagelavičiaus, medikė šiuo metu izoliuota, nustatomi asmenys, su kuriais ji buvo turėjusi kontaktą. Nustačius su medike kontaktavusius asmenis, jiems bus atliekami koronaviruso tyrimai PGR metodu.

Dvejose Alytaus miesto švietimo įstaigose mokosi šios medikės vaikai ir giminaitis, su kuriuo ji yra turėjusi kontaktą. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno teigimu, vos gavus informaciją apie ligoninės medikei nustatytą COVID-19 atvejį, operatyviai buvo pasirūpinta, kad Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos ir Šaltinių progimnazijoje besimokančių trijų mokinių įprastiniu būdu vykęs ugdymo procesas būtų nutrauktas. Šiuo metu mokiniai saviizoliavosi. Jiems bus atliekami tyrimai dėl COVID-19.

Jeigu mokinių COVID-19 tyrimų rezultatai bus teigiami, bus izoliuoti visi jų bendraklasiai ir jiems bus atlikti tyrimai dėl koronaviruso.

 

  Komentaras

  Vadinasi, turime būti dar budresni, nes gydymo įstaigose po vieną nesergama. Reikia tik pradžios, o ji jau yra. Taigi, įsirašėme į sergančiųjų gretas. Belieka tikėtis, kad medikai išliks sąžiningi, sirgdami nedirbs, saugos mus ir šiame fronte.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.