4 pagrindinės interjero problemos ir jų sprendimo būdai (0)

odiniai baldai
Nesvarbu, ar jūs gyvenate name, kotedže ar bute, interjero planavimas dažnai tampa sunkiu ir varginančiu procesu. Kuriant namų dizainą, paprastai susiduriama su keletu pagrindinių problemų. Šiame straipsnyje pabandysime atsakyti, kaip būtų galima jas išspręsti ir taip paversti interjero planavimą žymiai lengvesniu.

1. Vietos trūkumas

Viena iš dažniausių problemų, su kuria susiduriama apstatant namus – tai vietos trūkumas. Todėl patartina rinktis baldus, kurie turėtų bent keletą funkcijų. Pavyzdžiui, odiniai baldai su miegamu mechanizmu sutaupys jums vietos, kadangi galėsite čia priimti savo svečius nakvynei, o dieną mėgautis šių gaminių stilingumu ir patogumu. Taip pat galite rinktis įvairias sulankstomas sofas, įmontuojamas spinteles ar miegamojo lovą su daiktadėže.

2. Besikeičiančios mados

Yra sakoma, kad nėra nieko nepastovesnio už madą – ir, deja, tai tiesa. Namų interjeras paprastai „tarnauja“ bent dešimt metų. O baldų irgi nekeičiame taip dažnai kaip rūbų. Todėl norisi ne tik kokybės, bet ir ilgalaikio stilingumo. Puiki išeitis rinktis klasikinių atspalvių baldus: juoda, ruda, balta ir smėlio yra tos spalvos, kurios niekada neišeina iš mados. Taip pat geras pasirinkimas odiniai baldai – jie visuomet atrodo prabangiai ir tinka prie bet kurio dizaino.

3. Noras įsirengti namus pigiai, bet stilingai

Daugelis norime turėti itin jaukius ir gražius namus. Ir tai išties puikus troškimas, tačiau problema ta, kad visa tai norime pasiekti pigiai. Dažnu atveju kuriant namų interjerą nepastebimai išauga sąmata. Todėl galima pasirinkti vieną ar kelis prabangesnius baldus, kurie bus jūsų namų akcentas ir derinti juos su pigesnėmis alternatyvomis.

4. Sunku apsispręsti

Įvairiuose prekybos centruose galima rasti didelį interjerui skirtų prekių pasirinkimą. Vien tapetų rūšių yra tūkstančiai atspalvių ir raštų, o ką jau kalbėti apie grindų dangą, sienų dažus ir baldus. Tokioje gausybėje sunku nepasiklysti. Jei esate susikūrę savo viziją – tuomet pirmyn. Tačiau, jeigu dvejojate, kokį dizainą rinktis, puiki išeitis yra išbandyti dizainerio paslaugas.

Tikimės, kad ši informacija padės jums išvengti pagrindinių interjero klaidų. Drąsiai naudokitės pateiktais patarimais, kad pasiektumėte geriausią rezultatą. Sukurkite namus, apie kuriuos visada svajojote. Juk tai viena svarbiausių vietų kiekvieno žmogaus gyvenime.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.