10 būdų, kaip padidinti savo svetainės lankytojų srautą (0)

Gabija Gramalytė
nuotr.

Internetinė svetainė yra Jūsų įmonės vizitinė kortelė, kuri gali padėti Jums pritraukti naujų lankytojų. Šiame straipsnyje skaitmeninės rinkodaros Read specialistai dalinasi svarbiausiais būdais, kaip padidinti savo svetainės lankytojų srautą.

  1. Pritaikykite savo svetainę lankytojams

Siekdami sukurti tokią svetainę, kuri pritrauktų daug lankytojų, pirmiausia turite galvoti apie tuos, kurie galimai apsilankys svetainėje. Turite išsikelti klausimus: ,,ko jie ieško?‘‘ , ,,kaip galite jiems padėti?‘‘. Jeigu sukursite svetainę, optimizuotą lankytojams, paieškos sistemos ją tinkamai pritaikys.


 

  1. Kurkite turinį, naudodami tinkamus raktažodžius

Jūsų raktažodžiai yra lyg tiltai, per kuriuos būsimi lankytojai patenka į jūsų svetainę. Geriausias būdas sužinoti, ko ieško ir kuo domisi tie lankytojai, yra pažinti juos. Norėdami pritraukti lankytojus, turite kurti turinį, kuris yra orientuotas į įvairias problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinė visuomenė. Žmonės nuolat, aktyviai ieško savo problemų sprendimo būdų, o jeigu turinys atitiks jų lūkesčius, jie apsilankys svetainėje.


 

  1. Pasirūpinkite, kad jūsų svetainė atitiktų klientų lūkesčius

Tikriausiai, daugelis, prieš apsilankymą tam tikrose svetainėse, savo vaizduotėje susikuriame vaizdą, kaip turėtų atrodyti ta svetainė: kokios būtų vyraujančios spalvos, šriftai. Kaip rinkodaros specialistas, jūs turėtumėte stengtis sukurti tokią svetainę, kuri būtų panaši į kliento vaizduotėje susikurtą vaizdinį.

Sprendimas tam būtų paprastas - paklausti savo dabartinių klientų, ką jie tikisi pamatyti svetainėje, kokie šriftai jiems atrodo patrauklūs, kokį turinį jie norėtų pamatyti pirmiausia. Tada, jau galėsite optimizuoti savo svetainę, kad apsilankęs vartotojas gautų geriausią patirtį.


 

  1. Reguliariai rašykite tinklaraštį, temomis, į kurias žmonės ieško atsakymų

Tinklaraščio rašymas taip pat padeda pritraukti lankytojų srautą į svetainę. Taip, kaip turite optimizuoti svetainės puslapius, pagal raktinius žodžius, taip reikia daryti ir su tinklaraščiu.

Rašykite tokius įrašus, kurie atsako į žmonių iškeltus klausimus, problemas. Kai žmogus ieškos atsakymų, jūsų svetainė pasirodys jų paieškos rezultatų puslapiuose.

Svarbu paminėti ir tai, kad norint išlaikyti didelį srautą, reikia nuolat užsiimti tinklaraščio pildymu, būti aktyviems.

Pastovus tinklaraščio rašymas, leidžia paieškos sistemoms naršyti jūsų svetainėje, aptikti puslapius ir juos pateikti paieškos rezultatuose.


 

  1. Sukurkite įrašą kiekvienam svarbiam raktažodžiui

Paieškos sistema, kiekvieną jūsų parašytą įrašą vertina, kaip atskirą svetainės puslapį. Kuo daugiau kokybiškų ir išsamių įrašų apie raktažodžius jūs parašysite, tuo atsiras daugiau galimybių pasirodyti paieškos sistemų rezultatų puslapiuose.


 

Atsakykite į potencialių klientų klausimus socialinėje medijoje naudodami tinklaraščio turinį

Jeigu lankydamiesi socialiniuose tinkluose, matote, kad galimai būsimas jūsų klientas ieško pagalbos - padėkite jam. Ieškokite galimybių, kur jūsų žinios, bei svetainės turinio įrašai gali padėti kitiems. Atsakykite kitiems, įtraukdami atitinkamus tinklaraščio įrašus, ar svetainės puslapius. Tokiu būdu nauda bus abipusė, nes ne tik tie, kurie ieškojo, gaus pagalbą, bet ir jūs sulauksite naujų lankytojų į savo svetainę.


 

  1. Stebėkite svarbiausius raktažodžius socialinėje medijoje, ir padėkite įsitraukdami Jūs negalite dalintis naudingu turiniu socialiniuose tinkluose, su potencialiais klientais, jeigu nesate tikras, kad jie to ieško. Naudokite socialinę mediją, siekdami stebėti svarbiausius jūsų verslui aktualius raktažodžius ir žiūrėkite, kaip galite padėti tiems, kurie naudojasi jais. Lankykitės įvairiuose socialiniuose tinkluose, bei žiniasklaidos svetainėse, ir domėkitės, su kokiomis problemomis susiduria jūsų potencialūs klientai. Jeigu matysite, kad reikia pagalbos, įsitraukite ir naudokite ta pačią strategiją, su klausimais, kurią aptarėme 6 punkte.


 

  1. Suburkite bendruomenę

Prekės ženklo entuziastų bendruomenės kūrimas yra puikus būdas pritraukti lankytojus į jūsų svetainę. Galite sukurti grupę socialiniuose tinkluose, kuri būtų skirta jūsų sekėjams ir naujiems potencialiems klientams. Toje grupėje jūs kurtumėte savo prekės ženklo vertę, kartu pateikdami nuorodą į savo svetainę.

Pasinaudokite socialiniais tinklais, ir skleiskite žinią, apie grupę, kad prie jos prisijungtų kuo daugiau naujų vartotojų.


 

  1. Kurkite ir siųskite naujienlaiškius el. paštu

Naujienlaiškių siuntimas el. paštu yra puikus organinis būdas, padidinti svetainės lankomumą. Šis būdas nepriklauso nuo paieškos sistemų, o naujienlaiškio susiejimas su jūsų svetaine, nukreipia srautą tiesiai į jus.

Naujienlaiškyje galima talpinti ne tik aktualias verslui temas ar produktų pristatymus, juose galima kurti ir pridėtinę vertę, dalinti patarimus.


 

  1. Bendradarbiaukite su nuomonių formuotojais

Šiuolaikinėje visuomenėje nuomonių formuotojai atlieka svarbų vaidmenį, skleisdami informaciją apie rinkoje jau esančius, arba tik neseniai susikūrusius verslus, kuriems reikia didinti žinomumą internete. Jeigu siekiate į rinką įvesti naują produktą, arba padidinti lankytojų srautą, galite ieškoti nuomonės formuotojo ir pasiūlyti išbandyti jūsų produktus. Vėliau, nuomonės formuotojas pasidalintų savo nuomone ir įžvalgomis su sekėjais, ir taip pat paskatintų kitus apsilankyti jūsų svetainėje.


 

Taigi, yra daugybė būdų, kaip galima padidinti savo svetainės lankytojų srautą. Tikimės, kad šie patarimai jums padės, o jeigu norite išsamesnės konsultacijos- rašykite mums, ir mes visuomet jums padėsime.


 


 


 


 

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.