Šilti žemės atspalviai Jūsų interjere (1)

baldai
Galbūt kaip tik šiuo metu įrenginėjate naują būstą arba atnaujinate senas namų erdves ir ieškote įkvėpimo? Norime Jus supažindinti su 2021-ųjų metų interjero spalvų tendencijomis. Rudens vakarai vis ilgėja, namuose praleidžiame vis daugiau laiko – įkvepiantis bei šiltas žemės atspalvių koloritas Jūsų interjerą pavers jaukiu ir kviečiančiu sugrįžti.

Dvi pagrindinės metų spalvos


 

Sistematizuota spalvinė sistema „Pantone“ 2021-ųjų metų pagrindines spalvas titulavo pilką ir geltoną. Pasak jų, pilka simbolizuoja brandą ir ištvermę, o šilta geltoną – viltį. Šios dvi spalvos vieną kitą iš tiesų papildo ir yra nesunkiai tarpusavyje suderinamos, lengvai įgyvendinamos namų interjere. Ant pilkos sofos lovos priderintos geltonos pagalvės – ryškus ir akį traukiantis akcentas.


 

Svetainės erdvė


 

Idealiai komfortiška rudos spalvos sofa lova lengvai derės su mediniais ar metaliniais kambario akcentais. Jei norite kambaryje išlaikyti kuo grakštesnes linijas, atkreipkite dėmesį į baldų porankių detales ir išvaizdą, specialius mechanizmus, leidžiančius reguliuoti porankių padėtį. Nepamirškite ir minkštų kambario akcentų – užuolaidų, pagalvėlių, didelių, šiltų pledų, kurie puikiai atrodys būdami rusvai gelsvų, pilkų, baltų spalvų. Baldai Vilniuje išsiskiria rafinuota išvaizda ir stilingomis detalėmis. Atvykę į fizinius jų salonus tikrai atrasite šį sezoną populiarių žemės atspalvių audinių.


 

Miegamojo erdvė


 

Jeigu Jūsų miegamojo erdvėje dominuoja pilkšvai rusva ar balta spalvos, lovos patalynę galite rinktis sodrios vyno spalvos – tai bus puikus pagrindinis kambario akcentas. Tarpinių, kiek prislopintų spalvų minkštas kilimas suteiks dar daugiau jaukumo kambariui. Minkštas kampas su reguliuojamos padėties galvos atlošais sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis „Pocket“ spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien.


 

Po visam pasauliui sunkių ir lemtingų 2020-ųjų metų, žmonės iš naujo ėmė vertinti stabilumą, taip pat ėmė ieškoti artimesnio ryšio su gamta. Tai atsispindi ir šių metų vyraujančiose šiltų žemės atspalvių tendencijose – ieškoma įvairiausių būdų namuose sukurti gamtos artumo pojūtį.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  tikrai daug gražiau vienodos tematikos ir spalvos baldai, nei įvairių spalvų. harmonija namuose stiprina harmoniją tarp žmonių. mūsų namai šviesūs, turi tamsiai rudų baldų, vientisumas.. plačiau domėjomės, tai ir miegamajame ir virtuvėje vyrauja skandinaviškas minimalizmas.

Kiti straipsniai