Koks hostingas tinkamiausias pradedantiesiems? (0)

hostingas
Kuriant svetainę pradedantiesiems gali iškilti daugybė įvairių klausimų, į kuriuos rasti atsakymus – ne visada lengva. Vienas iš tokių dažnai būna susijęs su hostingu, arba kitaip svetainių talpinimu. Nors iš esmės jis nėra toks sudėtingas, koks gali pasirodyti, ekspertų patarimai tikrai praverčia. Taigi koks hostingas tinkamiausias pradedantiesiems?

Daugiau apie tai, kas yra hostingas

 

Hostingas kas tai? Klausimas, kurį tikriausiai jau spėjo sau užduoti tie, kurie su svetainės kūrimu susiduria pirmą kartą. Kaip jau žinome, kitaip ši paslauga dar vadinama svetainių talpinimu. Ji būtina tam, kad sukurta svetainė atsidurtų internete. Užsisakius hostingo planą (labai lengvai tai galite padaryti paspaudę ant aukščiau pateiktos nuorodos), jums suteikiama galimybė naudotis patikimu, galingu ir sparčiu serveriu. Visos šios jo savybės labai svarbios norint užtikrinti sklandų svetainės veikimą.

 

Na kaip, galbūt jau tapo šiek tiek aiškiau, kas gi tas hostingas? Jei taip, galime judėti toliau.

 

Pradedantiesiems geriausiai tinkančio hostingo kriterijai

 

Kalbėdami apie pradedantiesiems tinkamiausią hostingą, norime išskirti tris pagrindinius jo pasirinkimo kriterijus.

 

1. Lengvas ir patogus valdymas

 

Tam, kad sukeltų kuo mažiau galvos skausmo, jūsų pasirinktas hostingas turėtų užtikrinti lengvą „WordPress“ arba bet kokios kitos turinio valymo sistemos, kurią norite naudoti savo svetainėje, diegimą. Taip pat derėtų atsižvelgti į naudotojui patogų prietaisų skydelį, kuris leistų valdyti el. pašto paskyras, atsargines kopijas ir kitas hostingo dalis. Naudodamiesi juo, išplėstinius veiksmus, tokius kaip SSL sertifikato įdiegimas, galite atlikti be jokių techninių žinių.

 

2. Papildomų įrankių užtikrinimas

 

Dar vienas aspektas, kurio nederėtų praleisti renkantis hostingą, yra papildomi įrankiai, pavyzdžiui, svetainių kūrimo, „Google Ads“ arba SEO. Kuo jie naudingi? Pavyzdžiui, modernus svetainių kūrimo įrankis leidžia patiems susikurti svetainę greičiau nei per pusvalandį. Geriausia tai, kad norint juo naudotis nereikia jokių programavimo žinių.

 

„Google Ads“ įrankis skirtas tekstinei reklamai „Google“ kurti. Tokiu būdu srautas į svetainę generuojamas teisiai iš paieškos sistemos. Naudojantis šiuo įrankiu, itin lengva sukurti aktualiems raktažodžiams pritaikytus reklaminius skelbimus. Taigi jei norite pritraukti į savo svetainę daugiau potencialių klientų, tai gali būti išties puikus sprendimas.

 

SEO įrankis naudojamas identifikuoti taisytinas svetainės vietas, tokias kaip nerasti puslapiai, dublikatai, greičio problemos ir panašiai. Be viso to, jis leidžia išsirinkti tikslingiausius raktinius žodžius ir sekti jų pozicijas paieškos sistemose „Google“, „Bing“ bei „Yahoo“. Pasinaudojus SEO įrankio funkcijomis, galima pagerinti svetainės lankytojų patirtį, užsitikrinti aukštesnes pozicijas minėtose paieškos sistemose ir įgyti konkurencinį pranašumą.

 

3. Įperkamumas

 

Trečiasis, tačiau ne ką mažiau svarbus pradedantiesiems labiausiai tinkančio hostingo kriterijus yra įperkamumas. Kitaip tariant, šios paslaugos kaina jums turėtų būti prieinama. Dažnai klaidingai manoma, kad svetainių talpinimas visada yra brangus. Tačiau jo kaina prasideda vos nuo 2 Eur/mėn. Ši suma tikrai nėra didelė net ir kuriant asmeninę svetainę.


 

Tikimės, kad susipažinus su šiais trimis kriterijais, hostingo pasirinkimas jums atrodo lengvesnis. Jeigu jau esate pasiruošę užsisakyti tokią paslaugą, pasirinkite partnerį, kuriuo galėtumėte visapusiškai pasitikėti. Ilgametę patirtį sukaupę svetainių talpinimo ekspertai gali suteikti profesionalią pagalbą nuo iki.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.