Kokios pramogos vis labiau persikelia į internetą? (1)

Internetas
Paskutiniai metai mūsų gyvenime buvo kitokie. Dėl kilusios pandemijos praktiškai visi kur kas daugiau laiko turėjome praleisti namuose. Tiesa, tai šiais laikais jau nebėra taip sudėtinga, kadangi internete galime nuveikti išties daug skirtinų pramogų. Būtent apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Kino teatrų reikšmė ima menkti

Turbūt prisimenate, kaip prieš dar keletą metų vos tik išėjus naujausiam filmui svarstydavote galimybę jį pažiūrėti kino teatre. Be abejo, kino teatrai tikrai neišnyko ir turi klientų, tačiau laikai šiek tiek pasikeitė.

Dabar net pačius naujausius kino šedevrus galima įsigyti ir peržiūrėti internete praktiškai jiems tik pasirodžius. Išties net tie patys kino teatrai dažnu atveju suteikia galimybę nusipirkti virtualų bilietą ir filmą stebėti tiesiog kino teatro svetainėje.

Verta paminėti, kad ir Lietuvoje vis didesnę reikšmę įgyja tokios platformos kaip HBO ir „Netflix“. Daugybė aukščiausios klasės serialų gali būti peržiūrėti paprasčiausiai sėdint svetainėje ant sofos. Taigi, akivaizdu, kad kino teatrų rolė darosi vis mažesnė ir mažesnė.

Namuose žaidžiami įvairiausi žaidimai

Anksčiau žmonės apie šachmatus susirašinėdavo laiškais ir viena partija galėjo trukti ištisus metus. Dabar situacija yra kardinaliai pasikeitusi ir net šachmatų pasaulio čempionatai yra rengiami nuotoliniu būdu su programėlės „Chess.com“ pagalba.

Tai tik vienas žaidimo pavyzdys. Azartiški žmonės internete yra linkę išmėginti kazinozaidimai24.com/azartiniai-zaidimai/, klasikos mėgėjai žaidžia legendinį Monopolį. Taip, supratote visiškai teisingai – šio žaidimo internetinė versija tikrai yra labai populiari.

Išties baiminamasi ir dėl jaunosios kartos. Daugybė žmonių žaidžia kompiuterių konsolėmis, kaip Playstation ar XBOX. Tai iš dalies net iškonkuravo tikrą sportą – užuot žiūrėję realias sporto varžybas ar patys gainioję kamuolį po lauką, vaikai mieliau žaidžia FIFA ar NBA žaidimus nuotoliniu būdu.

Vakarėliai bei protų kovos


Išties turbūt seniau retas būtų įsivaizdavęs, kad užuot ėję į svečius su draugais susitiksite nuotoliniu būdu. Tačiau dabar yra būtent tokia realybė. Tą lėmė keletas faktorių – visų pirma, dabar turime išties gerą, kokybišką interneto greitį, kuris leidžia turėti aukštos kokybės vaizdo skambučius.

Dar vienas faktorius, kad tą pradėjo daryti darbdaviai – būtent per nuotolį vyksta įmonių vakarėliai, o jiems daryti dažnai pasitelkiama ir papildoma pramoginė dalis.

Išties paskutiniu metu labai išpopuliarėjo ir protų kovos nuotoliniu būdu. Anksčiau protų kovos būdavo puiki pramoga kavinėje po darbo, tačiau pandemiją šią situaciją pakeitė ir panašu, kad žmonėms tas netgi patinka. Neneikite – kiekvienam malonu į klausimus atsakyti asmeniškai, o internetiniuose protų kovose sugrįžta prie senojo modelio, kai visos komandos sudarytos tik iš vieno žmogaus.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.