Kaip lakuoti gelinius nagus? (0)

nagai
Jei norite kuo puikiausiai papuošti nagus, patartina gelinį nagų laką tepti geriausiu įmanomu būdu. Jei naudosite tokį daiktą, galėsite padidinti jų tvirtumą ir galėsite labai pagerinti jų išvaizdą ir išvaizdą. Naudojant tokio tipo gaminį yra visos galimybės, kad šis gaminys bet kuriuo metu neskleis blogo kvapo. Labai svarbu nepamiršti, kad jis taip pat grūdinamas ultravioletinių spindulių lempoje.

Svarbu, kad gelinis lakas būtų grūdinamas po tokia lempa bent tris ar keturias minutes. Jei taip padarysite, yra tikimybė, kad pavyks sukurti cheminį ryšį, kuris padės jį prijungti prie šios kūno dalies. Šiame straipsnyje pabrėšime keletą svarbių patarimų, kurių turėtumėte laikytis, kad gelinį nagų laką galėtumėte lakuoti geriausiu įmanomu būdu.

Gelinio lako veikimas

Pirmasis žingsnis, kurio turėtumėte laikytis, yra kuo geriau nušlifuoti ir suformuoti šias kūno dalis. Norint išgauti pageidaujamą nagų išvaizdą, labai svarbu pradėti nuo nagų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai juos nukirpti. Prieš pradėdami kirpti nagus, turėtumėte nuspręsti, kokios formos nagus norite išgauti. Kai galėsite juos tinkamai nupjauti, kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra kuo geriau užpiliuoti jų galiukus. Tada turėtumėte naudoti aukštos kokybės buferį, kad iš jų kuo geriau sukurtumėte apvalias formas.

Jei nenorite išgauti apvalių nagų formų, patartina naudoti aukštos kokybės buferį, kad kuo geriau sukurtumėte kvadrato ar net ovalo formos nagus.

Kai pavyks išgauti pageidaujamą šių kūno dalių formą, patartina jų apatinei daliai naudoti aukštos kokybės odelių nuėmiklį. Kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra naudoti ilgą odelių lazdelę, kad odą nuo šių kūno dalių pastumtumėte atgal. Tada vatos gumulėliu turėtumėte pabandyti pašalinti likusią nuolaužų dalį arba bet kokias kitas atliekas. Prieš uždėdami tokį kamuoliuką ant šių kūno dalių, labai svarbu, kad juos veiksmingai pamerktumėte į acetono tirpalą.

Kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, - tai kuo didesniu sluoksniu padengti šias kūno dalis pagrindo sluoksniu. Tepant šį sluoksnį ant šių kūno dalių, labai svarbu, kad jokiu būdu neteptumėte šio produkto ant savo pirštų. Labai svarbu, kad leistumėte jam kuo geriau išdžiūti.

Kai šis vienas bazinio sluoksnio sluoksnis tinkamai išdžiūsta, patartina, kad užteptumėte dar vieną spalvoto gelio sluoksnį, kiek tik galite. Svarbu, kad spalvotu geliu sėkmingai padengtumėte viršutinę šių kūno dalių dalį. Svarbu, kad šį gaminį kuo geriau sukietintumėte po ultravioletine lempa bent dvi-tris minutes.

Tada ant viršutinės šių kūno dalių dalies turėtumėte kuo geriau užtepti vieną gelinio lako sluoksnį. Patartina šį gaminį džiovinti po ultravioletine lempa bent dvi-tris minutes.


 

Geriausias nagų lakas

Kaip dažnai keičiame drabužius, šukuoseną, makiažą, kartais net ir mintis, taip keičiame ir nagų gelinius dažus. Paprasčiausiai todėl, kad esame jaunos, galingos ir dinamiškos moterys, todėl mums patinka mintis, kad visą dieną galime būti gražios ir energingos. Kol mus ramiai pasitinka liepsnojanti ir kepinanti vasara, jaučiame poreikį turėti tą vienintelį (tik vasarai skirtą) nagų lako tipą. Na, o jei vis dar jo neišfiltravote, pasigirsiu apie nagų spalvą, kuri keisis savaime. Visai palanku, ar ne?

Be to, kas gali būti geriau nei turėti dvi ryškias spalvas už vienos kainą? Jei gerai pagalvosite, suprasite, kad tai tarsi dvi visiškai stulbinančios spalvos už vienos kainą. Jau vien mintis apie tai užburia, ar ne? Be to, jums nereikia skirti papildomo laiko ar pastangų, be to, kaip būtų smagu tikrinti nagus, kaskart keičiant spalvas.


 


 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.