Geriausi plaukų dažai (0)

plaukai
Jei plaukams dažyti naudojate chemines medžiagas, metas apie tai pagalvoti, kad gal yra kitų variantų.

Natūralūs plaukų dažai ir cheminiai dažai

Natūralūs plaukų dažai gaminami iš natūralių šaltinių, todėl jie nesukelia jokio šalutinio poveikio ar pavojaus sveikatai. Kita vertus, cheminiuose dažuose naudojamos kenksmingos cheminės medžiagos, kad pasiektumėte patrauklių rezultatų. Esate patenkinti jo rezultatais, tačiau nežinote, kas slypi už ekrano.

Cheminiai dažai sukelia rimtą pavojų sveikatai, kartu su plaukų ir sruogų pažeidimais. Taip pat yra galimybė susirgti šlapimo pūslės vėžiu, mirtinais vėžiniais susirgimais ir odos ligomis. Natūralių dažų atveju dėl šio aspekto nerimauti nereikia. Natūralūs ingredientai yra nekenksmingi ir duoda tik teigiamus rezultatus. Jie taip pat neįsiskverbia į jūsų plaukų odeles.

Natūralūs plaukų dažai ilgainiui sustiprina jūsų plaukus, nepadarydami jiems jokios žalos. Kita vertus, dėl cheminių plaukų dažų plaukai dažnai tampa negyvybingi ir nuobodūs. Vieni iš dažniausiai naudojamų natūralių plaukų dažų yra juodoji arbata, juodųjų graikinių riešutų kevalai, hena, šalavijas, rabarbarai ir kt. Naudojant šias medžiagas galima išgauti plaukų spalvą nuo tamsiai juodos iki raudonos, nepažeidžiant galvos odos ar plaukų.

Rekomenduojama prieš dažant plaukus bet kuria iš jų atlikti išsamius tyrimus. Išmintingas sprendimas bus naudingas jūsų plaukų sveikatai, nors ir pastoviai, bet ilgam. Cheminiai dažai rodo greitus ir ilgalaikius rezultatus, tačiau ilgainiui jie kenkia jūsų plaukų sveikatai.

Apskritai, prieš naudojant bet kurį iš jų, rekomenduojama atlikti bandymą, kad pamatytumėte, ar jūsų oda jį priima, ar ne.

Plaukų dažų šalinimo patarimai


 

Natūralūs plaukų dažai yra geras sprendimas tiems, kurie nori dažyti plaukus, bet praeityje turėjo problemų dėl plaukų dažų naudojimo. Šių tipų plaukų dažai geri tuo, kad jie yra daug sveikesni jūsų plaukams ir nežudo jų taip stipriai, kaip cheminiai.

Jei po plaukų dažymo patyrėte galvos odos sausumą ar daugybę kitų panašių problemų, gali būti, kad kelis dalykus darote ne taip. Pirmas dalykas, kurį daro daugelis žmonių, yra dažyti plaukus iškart po to, kai juos išplauna. Tai labai blogai ir beveik visada sukelia galvos odos deginimo pojūtį.

Kai kurie žmonės taip pat gali turėti jautrią galvos odą, todėl, kad ir ką jie darytų, jie patirs tam tikrą dirginimą. Čia vėlgi gali būti gera idėja naudoti natūralius plaukų dažus.

Vienintelė natūralių plaukų dažų problema yra ta, kad jie nėra tokie stiprūs kaip cheminiai. Turiu omenyje tai, kad produktas gali veikti ne taip gerai. Dažai gali būti ne tokie spalvingi arba ne taip ilgai išlikti, tačiau tai yra tam tikros aukos, kurias gali tekti paaukoti. Bet kokiu atveju rekomenduočiau rinktis asmeninį komfortą, o ne išvaizdą.

Paskutinis dalykas, kurį turėtumėte žinoti, yra tai, kad šie natūralūs produktai yra daug pigesni už cheminius. Tai yra labai gera žinia daugumai žmonių, nes plaukų produktai gali būti gana brangūs. Guodžia žinojimas, kad yra didelė tikimybė, jog galėsite dažyti plaukus ir tuo pat metu galėsite sau leisti pavalgyti.

Apskritai rekomenduočiau išbandyti tokį produktą ir pažiūrėti, kas nutiks. Jei jausitės geriau ir vis dar atrodysite gerai, tada eikite į jį. Jei ne, tada išbandykite ką nors kita. Niekada nesužinosite, ar tai jums tiks, ar ne, jei niekada neišbandysite.

Juodų plaukų dažymo šalinimas