Dalius Sinkevičius: viešas kreipimasis į Alytaus tikruosius konservatorius-krikščionis (8)

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius
Dalius Sinkevičius
Dalius Sinkevičius
Kokiems dievams meldžiasi konservatorių ir krikščionių svetimkūniai? Visai neseniai kunigas Ričardas Doveika apie tai, kur dingo Dievas, pasakė: „Dievas yra ten, kur mes jį padėjome, jis yra šiukšlyne...“ Taigi, kokiems dievams meldžiasi konservatorių ir krikščionių svetimkūniai, apgaudinėjantys ne tik rinkėjus, bet ir konservatorių bei krikščionių partijos narius? Vietoje Dievo, jie išpažįsta vienos lyties partnerystes? Vietoje patriotizmo – šlovina eurą? Vietoje idėjų – siekia „postų“ ir valdžios?

DaliusSinkeviciusrsz 1uz alytu

Alytaus konservatorių-krikščionių, arba dabar vadinamoje TS-LKD partijoje, žodžiais deklaruojamos ir po rinkimų veiksmais propaguojamos vertybės labai skiriasi.

Kreipiuosi į tuos Alytaus konservatorių-krikščionių partijos narius, kuriems konservatorių partijos deklaruojamos vertybės yra ir jų gyvenimo vertybės.

Gerbiami tikrieji konservatoriai-krikščionys, ar jums neskauda širdies matant, kaip jūsų partijos Alytaus skyriaus pirmininkas Povilas Labukas, verždamasis į Seimą, debatų metu kelia ranką už partnerystės institutą tarp tos pačios lyties asmenų?

Labukas uz partneryste

Gerbiami tikrieji konservatoriai-krikščionys, ar jums negėda, kai konservatorių frakcijos vadovas Andrius Jučas, dar visai neseniai buvęs liberalas, dėl darbo vietos tapęs konservatoriumi, su savo šeima „sukasi“ atliekų „biznyje“ ir semia pilnomis saujomis alytiškių lėšas?

 jucas

Gerbiami tikrieji konservatoriai-krikščionys, ar jums ne koktu, kai jūsų atstovas Alytaus miesto savivaldybės taryboje Šarūnas Klėgeris (kurį laiką būdamas ir mero pavaduotoju) „suka“ maratonų biznius su „perbėgėlių į konservatorius“ kompanija – Alytaus pseudo sporto funkcionieriais?

klegeris

Gerbiami tikrieji konservatoriai-krikščionys, ar jums ne šlykštu, kai jūsų Alytaus skyriaus partijos invazinė trijulė į rinkimų sąrašą šalia jūsų, tikrąsias konservatoriškas vertybes išpažįstančių konservatorių, sukišo perbėgėlių kompaniją, kuri bėga ne pas jus, linksta ne link jūsų vertybių, o „lupasi“ patekti į „postą“ arba išlaikyti savo darbo vietas? Rinkimų išvakarėse „konservatorėmis“ tapo Alytaus V. Kudirkos ligoninėje dirbančios Valė Gibienė, Vilma Krušnienė, Alytaus šilumos tikluose dirbanti liberalo žmona Eglė Janulevičienė ir pan. Pora metų rinkimams ruošėsi ir maratonų bei krepšinio „biznius“ kartu su vienu iš jūsų svetimkūnių, Šarūnu Klėgeriu, suko staiga „sukonservatyvėję“ tokie „sporto funkcionieriai“ kaip Povilas Tamulynas, Karolis Marcinkevičius, Edgaras Jančiukas, Arūnas Klebauskas ir pan.

Ką tik prie konservatorių prišliejusi Valė Gibienė, dar neseniai, eidama mero pavaduotojos pareigas, buvo Alytaus mokyklų uždarymo iniciatorė ir partizanams bei tremtiniams bruko paminklą „akėčias“ pirmajame Alytuje. Tik pačių tremtinių, patrizanų ir Alytaus bendruomenės pasipriešinimo dėka buvo pakeista šio svarbaus paminklo vieta, bei pats paminklas.

 paminklas partizanams

akecios

Šie jūsų rinkimų sąrašo „naujokai“ bei trys pseudo konservatoriai Andrius Jučas, Povilas Labukas ir Šarūnas Klėgeris – nepriima jūsų išpažįstamų vertybių. Ši trijulė yra jūsų svetimkūniai, uzurpavę valdžią jūsų partijos Alytaus skyriuje. Šie atėjūnai neturi vertybių, žiūri tik savo asmeninės, finansinės naudos ir jaučia pastovų garbės troškulį. Pinigų ir garbės troškulys užgožia visas gražias jūsų idėjas ir siekius.

Gerbiami tikrieji konservatoriai – krikščionys, kaip jūsų pirmininkas Povilas Labukas gali kelti ranką už partnerystės institutą tarp tos pačios lyties asmenų? P. Labukas lankosi bažnyčiose, apsimeta tikru krikščionimi, o pasisako už vienos lyties santykius? Kokiam dievui meldiesi, Labukai, būdamas bažnyčioje?

 labukas

„Kas meluoja, tas ir vagia“ – dar neseniai tvirtino V. Landsbergis. Panašu, kad omenyje jis turėjo ir šiuos tris konservatorių – krikščionių svetimkūnius?

Gerbiami tikrieji konservatoriai-krikščionys, linkiu jums apsivalyti nuo šių svetimkūnių. Linkiu jums pakilti ir savo veiksmais pradėti reabilituotis alytiškių akyse. Tai nebus lengva, bet, atsikratę supuvusių svetimkūnių, jūs jau nekrisite gilyn į bedugnę, o pradėsite sveikti ir atstatyti alytiškių pasitikėjimą.

Brangūs alytiškiai, ateikite balsuoti visi, nes jeigu jūs, nusivylę politikais ir jų melu, balsuoti neisite, tai partinukų: postų, bei Alytaus miesto biudžeto lėšų trokštančiųjų palaikytojai – ateis. Jie būtinai ateis ir būtinai balsuos už savo supuvusius interesus ir Alytus dar keturiems metams praras visas galimybes pagaliau nustoti kristi bedugnėn ir pagaliau pradėti kilti.

Politinė reklama bus apmokėta iš politinio komiteto „Už Alytų“ PK rinkiminės sąskaitos. Užsak. Nr. 22-009.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Naujojoj Zelandijoj šiuo metu yra beveik 5 000 000 gyventojų. Tai tik 2x daugiau nei Lietuvoj, tačiau ten yra 100 aerouostų ir aerodromų, 6 iš jų tarptautiniai. Kiek tokių dalykų yra Lietuvoj? Tur būt nei 10 dalies. Gerai, tegul jau NZ daug didesnė pagal plotą, bet tai vistiek yra labai mažai aerouostų. Gal būt Lietuva dar vystysis ir oro susisiekimas plėsis. Tada ir Alytui reikės kokio tai aerouosto, (ar jau Alytų marinam?) Dabartinis aerodromas yra vienintelė lygi, dar neužstatyta vieta kalvotame Alytuje, šiaip laisvos vietos dar pilna. Gal vis tik reikia žvelgti ir į ateitį?

  Komentaras

  Šlykštu skaityti šią melagieną.Kartu su Daliumi Sinkevičium buvome toje pačioje Girdėjau iš mūsų partijos narių, kad Sinkevičius norėjo perimti pirmininko postą iš Labuko ir net pareiškimą rašė, kad juo taptų, o nepavykus šiai versijai visai išėjo iš partijos ir pradėjo veiklą 1 me Alytuje. Didžiausia kova užvirė dėl oro uosto, kurio buvimo partija nepalaikė.Kam jis reikalingas Alytuj į kokį Paryžių iš jo skrisime, kai tą žemę galime panaudoti pramonės reikmėms.Bet kaip negarbinga suaugusiems vyrams taip šmeižti vienas kitą dėl posto.Liaukis Daliau juokinti Alytiškius ir prisidėk prie gražaus žalio miesto kūrimo.

  Komentaras

  Tik kur oligarchų interesų zonos, besikertančius su miesto interesais, kinkos silpnos. Nors teisybės dėlei jų vwngia esanti taryba ir pretenduojantys į būsimus rinkimus. Kur ir lygiai tik kandžiotis tarpusavy, rimčiau nepakilt.

  Komentaras

  Klausimas, kodėl Alytuj tušti dideli žemės plotai kaip pramonės parko ir aerodromo? Kaip kitur į pramonės perpildytus pramonės parkus pritraukti rimti strateginiai invedtuotojai, ko dėka sukurta nemažai gerai apmokamų darbo vietų. O Alytuj nereikia, geriau kaip beteisiais vergais už mažus atlyginimus art ant vietinių po verslu susimandrinusių likučių. Kiek mokesčių miestui sumokėta nuo aerodromo vitš 100 ha per paskutinius 30 metų? Kas moka mokesčius dabar?

  Komentaras

  Kad rimtų temų vengia? Paaiškintų, kodėl dalis tarybos narių, viešindami metines ataskaitas, bijos prasileist komentarų? Nes per nutrauktą Etikos komisijos tyrimą Nr.KPPn-16, bijos derinių, kaip per teisėsaugos nutrauktą ikiteisminį tyrimą Nr.03-2-00215-17 palikta galimybė pridengt nuo atsakomybės slopint įžeidinėjant neįtinkančius. Kam iš politikų priklausiusiai firmai savo laiku priklausė orlaivis ir kiek už naudojimasi aerodromu už jį mokėta, kad laikyt pustuščią aerodromą dešimtmečiais? Ir slopint tuos, kas šiuos klausimus kelia. Kokios strategijos dėl deficitinio savivaldybės metinio biudžeto. O čia pas tuos politrukėlius, ir ne pas vienus pas juos , politikoj sažinės seniai nėra. Nemažai tų, kurie vienas kitą prie progos parduotų, kad kaip nors išgyventų.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.