Parengti 2022 m. biudžeto ir 2022–2024 m. strateginio veiklos plano projektai: teikite siūlymus! (4)

Alytus
Alytaus miesto savivaldybė kviečia gyventojus susipažinti su Alytaus miesto savivaldybės 2022 metų biudžeto ir Alytaus miesto savivaldybės 2022–2024 m. strateginio veiklos plano projektais bei teikti pasiūlymus ir pastabas.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Kur aiškiai išdėstyti pagal sav. Įst. 16 str. tarybos siekiami strateginiai ekonominiai tikslai? Kur pertvarkos reaguojant į gyventojų skaičiaus mažėjimą? Kur riba, ar ir per savivaldą kaip eilinę miesto nubankrotintą įmonę pribaiginėja, ar per efektyvumo gerinimą bei es paramą bando uždirbt, švelnint paslaugų kainas ir protingai tvarkyt miesto infrastruktūrą? Kad gyventojų skaičius ne mažėtų, bent pradžiai išsilaikytų toks pat? Kiek viso paskolų ir planai gražint?

  Komentaras

  Būtent sav. Įst. 16 str. nurodyta tarybos išimtinė kompetencija, tvirtint savivaldybės ir jos institucijų strateginius vystymo tinklus. Pagal 20 str., meras kuriam suteka didžiausias info iš visų sričių analizuoja, ir teikia siūlymus strateginiais klausimais. Vardija paskolų skaičių ir planus gražint, vystymo strategijas per es paramos projektus ir efektyvumo gerinimo bei pertvarkų planus reaguojant į gyventojų skaičių. Už tai taryba atsakingi ir atskaitingi kaip dirba žmonėms pagal Konst. 46 str.. Kad sprendimai būtų naudingi viso apie 49 tūkstančių alytiškių labui. - Pagal straipsnį, kad alytiškiai turi siūlyt už merą, tarybą, savivaldybę kurie gauna neblogus valdiškus atlyginimus galima primint, jei patys sau nereiklūs. Atlyginimus reikia sugebėt užsidirbt pagal užimamas kompetencijas? Jei alytiškiai už juos turi siūlyt, tai ko valdžia atlyginimais nesidalija su alytiškiais? Ar kam tokie valdžioje reikalingi, kad už juos turi kiti dirbt? Arba valdžioj ir patiems gali kilt klausimas, kam jie tokie nesugebantys miestui reikalingi ir gal geriau užleist postus sugebantiems? O čia kaip kvieliems siūlykit, o mes kaip pašaliniai vertinam gaudami gerus valdiškus atlyginimus. Kažkokia tragiška parodija, o ne rimta savivalda. Jei ne jų susireikšminę išsidirbinėjimai imituojant, seniai buvo įmanoma Alytų užvest į sėkmingą vystymą. Uzurpavę atsakingus postus patys nesugeba, bet nepraeis ir sugebantys. Tegu murkdosi visas miestas, kol jie per savivaldą cirkinas.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.