Elektrinių trimerių privalumai

nuotruka

Nusprendus įsigyti trimerį, tenka apgalvoti ne vieną svarbų aspektą, tačiau vienas pagrindinių sprendimų yra šio prietaiso tipas. Šiuo metu vis daugiau pirkėjų dėmesio gauna elektriniai trimeriai – nors daugelis vis dar lieka ištikimi benzininiams modeliams, pirmasis variantas taip pat turi ne vieną privalumą, apie kuriuos šį kartą ir pakalbėsime.

Mažas triukšmo lygis. Kadangi pagrindinis tokių trimerių energijos šaltinis yra elektra, o ne benzininis variklis, pats įrenginys veikia kur kas tyliau. Tai reiškia, jog ir patys galėsite pjauti žolę komfortiškiau, ir kaimynai nebus nepatenkinti dėl Jūsų sukeliamo triukšmo – tai ypač aktualu bus tuomet, jeigu nuspręsite padirbėti labai anksti ryte. Jei tokia savybė Jums yra svarbi, turėtumėte įvertinti šį elektrinių trimerių pranašumą.

Ekologiškas sprendimas. Besirūpinantiems mus supančia aplinka, patinka ir tai, kad elektriniai trimeriai yra draugiški gamtai – jie neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, todėl gražinti savo sodą galėsite be jokios sąžinės graužaties. Nors vis dar yra manančių, kad vienas žmogus negali ženkliai prisidėti prie gamtos išsaugojimo, kuo daugiau iš jų pakeis savo nuomonę, tuo daugiau iš tiesų bus galima padaryti. Pavyks išvengti ir dūmų pliūpsnio – šį aspektą ir vėlgi būtų galima priskirti prie didesnio komforto. Juk bendra visuma susideda iš smulkių detalių!

Nedidelis svoris. Lyginant su benzininiais modeliais, elektriniai trimeriai yra kur kas lengvesni – dėl to naudojantis jais mažiau pavargstama. Pasirinkę tokį įrenginį, patogiai manevruosite tarp visų medžių ir krūmų, o taip pat nepatirsite didelių sunkumų, jei kurį laiką teks padirbėti aukščiau iškėlus rankas. Toks variantas ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms ir kiekvienam, kuris negali pasigirti didele fizine ištverme. Tiesa, tarpusavyje šių trimerių svoriai taip pat gali skirtis – nepamirškite į tai atsižvelgti rinkdamiesi naują sodo techniką.

Paprasta priežiūra. Tokio tipo trimeriai dažniausiai paprasčiau užsiveda, o jų priežiūrai tenka skirti gerokai mažiau laiko. Žinoma, vertėtų paminėti ir tai, kad galios šie trimeriai taip pat turi kur kas mažiau, tačiau jeigu Jums nėra reikalingas pats galingiausias trimeris, tarp šio tipo technikos tikrai atrasite ne vieną dėmesio vertą variantą. Gausų trimerių pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė.

Nereikia rūpintis kuro atsargomis. Turint elektrinį trimerį, Jums niekuomet neteks užbaigti darbo dėl to, jog jame baigėsi benzinas. Taip, kur kas dažniau gali tekti sustoti dėl to, kad trimerio laidas nebeleidžia pasiekti reikiamų objektų, tačiau jeigu Jūsų sodas ar kiemas nėra itin erdvus, tokių situacijų taip pat pavyks išvengti.

Palanki kaina. Kultivatoriai, žoliapjovės ir kita panaši technika pareikalauja nemažų investicijų, todėl visuomet ieškome, kaip visą šią įrangą įsigyti kuo pigiau – jei rinksitės elektrinį trimerį, tikrai pavyks tai padaryti. Galutinė šių įrenginių vertė priklauso ir nuo galios, ir nuo gamintojų, tačiau kalbant bendrai, tarp šio tipo modelių galima atrasti net ir labai pigių, tačiau kokybiškų trimerių.

Elektriniai trimeriai labiausiai tiks tiems, kurie rūpinasi ekologija, vertina komfortą ir ketina šį prietaisą naudoti nedideliems kiemo ar sodo plotams. Jei šiuose žodžiuose atpažinote save, dėl savo sprendimo tikrai neteks gailėtis!

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.