Logo
Balandžio 21 d., šeštadienis
arrow Skaitykite šiandien
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Prenumerata
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Algis, Gabija, Marcijona
Reklama
Skaitykite šiandien
toliau2012-05-18  SpausdintiSpausdinti

Policijos pareigūnai sulaikė vyrą, mažametei mergaitei rodžiusį savo lytinius organus

Edgaras SUCHANEKAS

Kovo 28 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariato pareigūnai gavo neįprasto turinio pranešimą. Pareigūnams paskambinęs asmuo pranešė, kad vieno daugiabučio namo, esančio Veisiejų gatvėje, laiptinėje vyras mažametei mergaitei rodė savo lytinius organus.

 

 

Žinoma, kad tokie atvejai sukelia didelį rezonansą visuomenėje, tad policijos pareigūnai nedelsiant pradėjo įtariamojo paiešką. Keli policijos ekipažai apžiūrėjo to bei gretimų namų laiptines, išnaršė visus kiemus bei miško parką, tačiau ieškomo vyro nesurado. Po kelių dienų policijos pareigūnams vėl buvo pranešta, kad jau dabar Čiurlionio gatvėje esančio daugiabučio namo laiptinėje vyras mažametei mergaitei demonstravo savo lytinius organus. Į įvykio vietą išskubėjusiems policininkams ir vėl nepasisekė – iškrypėlio surasti nepavyko.


Ne kartą Veisiejų – Čiurlinio gatvių gyventojams teko matyti policijos pareigūnus, ieškančius jauno, tamsių plaukų vyro. Policijos pareigūnai apklausinėjo ir praeivius, tikėdamiesi, kad paaiškės daugiau svarbių detalių. Policijos pareigūnai įtariamojo ieškojo visose šalia esančiose teritorijose. Iškrypėlis buvo ieškomas ir Ligoninės gatvėje esančiuose garažų masyvuose. Garažuose buvę vyrai matė suplukusius policijos pareigūnus, ieškančius tamsių plaukų jauno vyriškio. Policininkai paaiškinę, kuo įtariamas vyras, sulaukė visokeriopo garažuose buvusių vyrų palaikymo, o iškrypėlio adresu buvo išsakytas ne vienas riebesnis žodelis ar palinkėjimas. Viename garažų bokse susirinkę keli vyrai policijos pareigūnus patikino: „Vyrai, būkit ramūs, jau čia tai tas iškrypėlis neprasmuks, jei pamatysime, tai pranešime, jums tik reiks jį greičiau pasiimti, kad jam pačiam saugiau būtų“.


Reikia paminėti, kad policijos pareigūnai sulaukė bendruomenės pagalbos ir palaikymo šioje istorijoje. Žmonių perduoti apibūdinimai padėjo policijos pareigūnams nustatyti įtariamąjį.


Gegužės 8 dieną policijos pareigūnams pavyko sulaikyti druskininkietį, gimusį 1991 metais, demonstravusį savo lytinį organą mažametei mergaitei daugiabučio namo laiptinėse. Šiuo metu vyksta tyrimas, policijos pareigūnai aiškinasi kiek kartų ir kur įtariamasis šio nusikaltimo padarymu galėjo demonstruoti lyties organus mažamečiams vaikams. Policijos pareigūnai prašo žmonių, žinančių daugiau tokių ar panašių atvejų, apie tai pranešti policijos pareigūnams.

toliau2012-05-18  commSkaityti komentarus (1)
Prisijungti
Prisiminti
commPriminti slaptažodį  registruotisRegistruotis
Apklausos
Siūlykite temą

Neišnagrinėjome aktualios jums temos? Pasiūlykite jums aktualias temas, stengsimės paliesti ir jas...

commSiulyti temą

TOP 100
 
 

© 2006–2007 UAB "Alytaus naujienos". Dariaus ir Girėno g. 4, Alytus. Tel.: (8-315) 51 449, 956,

info@ana.lt . Sprendimas: Rodiklis | ESC