arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Tautvilas, Eimantė, Kamilis, Ervinas

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Skaitykite šiandien
toliau2009-12-01  SpausdintiSpausdinti

Užprenumeruok laikraštį savo bibliotekai

Gerbiami politikai, Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai, visuomenei neabejingi žmonės, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kaimo filialuose nerasite pagrindinio Alytaus rajono dienraščio „Alytaus naujienos”. Sunkmečiu Alytaus rajono savivaldybė teigia neišgalinti, o gal tiesiog nenorinti užprenumeruoti šio laikraščio.

Suprantu, kad pasinaudojant sunkmečiu kažkam naudinga riboti spaudos laisvę, žmonių informavimą apie mūsų darbus ir apsileidimus. Kritikuojantys straipsniai nė vienam nepatinka. Bet kuriuo atveju mums ir rajono savivaldybei turėtų būti gėda ir nepatogu pripažinti, jog gyventojus grąžiname į tarybinius laikus, kai žmonės galėjo gauti tik vieną laikraštį - vieną tiesą.

Ne paslaptis, kad dabar platinami panegiriškų straipsnių pilni nemokami leidiniai iš tikrųjų yra mokami iš tų pačių mokesčių mokėtojų pinigų. Ir solidžiai mokami. Pagaliau nelaikykime rajono, o ir miesto, gyventojų „runkeliais”. Be jokios abejonės, jie supranta, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose.

Kviečiu užgniaužus visas politines ambicijas suteikti žmonėms galimybę bent bibliotekoje perskaityti naujausias krašto žinias ir užsakyti metinę dienraščio „Alytaus naujienos” prenumeratą. Prie šios akcijos prisidedu ir aš, užsakydamas 10 metinių prenumeratų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos filialams. Tikiuosi, kitiems 23 filialams laikraštį užprenumeruos 25 mūsų išrinkti Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai. Juolab kad už dalyvavimą tarybos darbe ir kanceliarinėms išlaidoms per metus jie išsimoka daugiau kaip po 10 tūkst. litų.

Antanas Nedzinskas

Seimo narys

 

P.S. Seimo narys Antanas Nedzinskas 2010 metams „Alytaus naujienas” užprenumeravo šiems Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos filialams: Simno, Ąžuolinių, Butrimonių, Gervėnų, Kančėnų, Krokialaukio, Luksnėnų, Pivašiūnų, Santaikos, Venciūnų.

toliau2009-12-01  commSkaityti komentarus (4)


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100