arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Tautvilas, Eimantė, Kamilis, Ervinas

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Skaitykite šiandien
toliau2018-01-13  SpausdintiSpausdinti

Darbai Alytui, Seimo narys Robertas Šarknickas

 

* Skatinama iniciatyva pritraukti investuotojų Alytuje, sukurti apie 500 darbo vietų. Dabar svarbus Alytaus miesto savivaldybės darbas dėl Pramonės rajonui Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) statuso dokumentų paruošimo, jie atvers greitesnius investuotojų atėjimus į Alytų. Laisvoji ekonominė zona – viena tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo formų. Tai šalies teritorijos dalis, kurioje veikiantiems ūkio subjektams taikomos lengvatinės muitų, ekonominės, finansinės, teisinės ir administracinės veiklos sąlygos, skatinančios socialinę ir ekonominę regiono plėtrą.

 

Su Alytaus miesto ,,Zonta” klubo prezidente Inga Daukšiene. Labdaros koncertas „Išpildykime „Svajonės“ svajonę“. Zontiečių pakviesti alytiškiai Alytaus muzikos mokyklos simfoninio orkestro „Svajonė“ svajonei surinko 11 tūkst. eurų.

* Tarpininkavimas tarp socialinio būsto Ulonų g. gyventojų ir Alytaus nakvynės namų dėl renovacijos vykdomų darbų palėpėje. Žala bus atlyginta. Dėkui nakvynės namų vadovui už supratingumą.

 

* Alytaus pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojai buvo sunerimę dėl neskaidraus direktoriaus pareigų konkurso ir galimo centro uždarymo. Problema išspręsta. Už pagalbą taip pat dėkoju Alytaus miesto tarybos nariui Sigitui Leonavičiui.

 

* Pagalba verslininkams dėl elektros energijos tiekimo atnaujinimo buvusiame Alytaus vaikų poliklinikos pastate. Beveik tris mėnesius smulkieji verslininkai buvo be elektros.

 

Už pagalbą taip pat dėkoju Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui Vytautui Jastremskui.

 

* Konsultavimas gyventojų rūpimais klausimais. Kreipimasis į atitinkamas institucijas dėl gyventojų problemų išsprendimo.

 

* Po dešimties metų vėl atnaujinome diskusiją dėl Nemuno upės perspektyvų. Su susisiekimo ministru Roku Masiuliu aptarėme Nemuno įveiklinimo galimybes.

 

* 2017 m. Alytų aplankė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir keturi ministrai: Liana Ruokytė-Jonsson, Raimundas Karoblis, Linas Kukuraitis, Kęstutis Navickas. Viešnagių metu aptartas finansavimas krašto apsaugai bei savivaldybėms, iškeltas klausimas viešumon dėl šiukšlių kainų padidėjimo, taip pat skatinama iniciatyva atgaivinti Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklą. Kultūros ministrės vizitas Kurnėnuose. Kartu su Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklos draugija inicijuojama iniciatyva dėl aukščiausio apdovanojimo Laurynui Radziukynui už indėlį į švietimo sistemą Lietuvoje. Dėkoju Kurnėnų draugijai ir pirmininkui, mokslininkui Kazimierui Sventickui bei Alytaus rajono savivaldybei už greitėjančius darbus darant pastatą prieinamą visuomenei.

 

* Pirmojo Alytaus bendruomenės ir mano pozicija – Piliakalnio progimnazija turi išlikti. Kreipiuosi į tėvus, kurie planuoja nevesti vaikų į šią mokyklą dėl neva ten besimokančių našlaičių. Turiu pasakyti, kad net 12 našlaičių mokosi Dzūkijos pagrindinėje mokykloje. Visi vaikai praktiškai jau yra integruoti į visas Alytaus mokyklas, tad nerimauti nebėra priežasties. Veskite ir į Piliakalnio progimnaziją mokytis vaikus. Tai puiki aplinka ir neperkrautos klasės, tai pagrindinė motyvacija gerinti vaiko mokymosi kokybę.

 

* Susitikimas su Alytaus miesto pagyvenusių žmonių asociacija. Susirinko gausus alytiškių būrys. Daugiausia klausimų buvo dėl „Alytaus butų ūkio“ veiklos, šiukšlių kainų pakėlimo ir planų dėl miesto bei rajono savivaldybių sujungimo. Dėkoju už bendravimą.

 

* Aplankytos beveik visos švietimo įstaigos, kelionė dar tęsis ir šiais metais. Labai svarbu stebėti ir analizuoti esamą situaciją dėl švietimo programų teikimo ir mokytojų bei darželių auklėtojų darbo kokybės sąlygų, maisto produktų aptarnavimo valgyklose. Gera žinia pedagogams – nuo 2018 metų rugsėjo augs atlyginimai.

 

* Maži atlyginimai, stresas, įtampa bei pavojus. Po apsilankymo Alytaus pataisos namuose prižiūrėtojams, darbuotojams pakelti atlyginimai visoje Lietuvoje.

 

* Skaudžiausia problema Alytaus gyventojams. Valstybės kontrolės tyrimas išryškino esmines atliekų tvarkymo problemas, kurios yra paveldėtos iš ankstesnių kadencijų. Gautoje valstybinio audito ataskaitoje teigiama, kad, pažeisdami teisės aktus arba naudodamiesi įstatymų spragomis, gamintojai ir importuotojai finansuoja ne visų pakuočių atliekų sutvarkymą ir neatlieka savo pareigų, todėl gyventojams mokesčiai už atliekų tvarkymą negali mažėti. Dėl Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Alytaus miesto savivaldybės administracijos yra sukurta komisijos grupė, procesai yra stebimi, laukiama aiškios analizės dėl skaidrumo ir adekvačios kainos už šiukšlių išvežimo paslaugas.

 

* Nuo šių metų kovo prasideda Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės Vaikų infekcinio skyriaus patalpų remontas. Noriu padėkoti ligoninės direktoriui ir visam personalui, kad nelengvu laikotarpiu susitelkiama vardan Hipokrato priesaikos tarnauti pacientams. Medikams, rezi­dentams, slaugytojams nuo gegužės bus pakelti atly­gini­mai. 2019 metais taip pat dėliojami finansų skaičiai dėl tolesnio adekvataus atlyginimo didinimo.

 

* Per vienerius metus gyventojų kvietimu aplankiau beveik 20 savivaldybių.

 

Lietuva daug nukraujavo emigracijos bangomis dėl buvusių vyriausybių klaidų. Noriu paprašyti visų partijų, komitetų, savivaldybių tarybų narių padėti kartu taisyti klaidas. Mes turime visi susitelkti vienam ir bendram tikslui. Kiekvienas žmogus turi būti svarbus ne tik prieš rinkimus, dirbkime jų gerovei.

 

 

* Tik bendradarbiavimas, kalbėjimasis bei kompromiso ieškojimas gali atverti plačius kelius į gražią, teisingą bei draugišką ateitį. Žen­gia­me į vals­ty­bės 100-me­tį. Ir toliau nuoširdžiai sieksiu su Lietuvos žmonėmis bei Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, su kolegomis, kad Lietuva nebebūtų vagiama. Daug sugriovėme klanų, kurie šaliai per ilgus metus atnešė milžiniškų milijardinių nuostolių. Taip, esame puolami, ir yra tam priežasčių, nes esame kliuviniai neskaidriems sandoriams. Išjudinome geležinkelius, kelių direkcijas, farmaciją, urėdijas, biurokratų aparatų mažinimą, efektyvinama darbo kokybė. Darbo turime dar daug, mes negalime sustoti. Būsiu atviras, valstybei reikės dar kelerius metus stotis, išsilaižyti žaizdas. Jūsų milžiniška parama buvo jaučiama visus metus, jaučiu, kad mes kartu einame teisingesniu keliu.

 

* Jeigu kopimas į kalną tampa tikslu, uždaviniu ir gy­venimo dalimi, jei manome, kad konfliktą turime išspręsti, o ne ignoruoti, viskas keičiasi. Mes galime padaryti kartu! Dėkoju Jums, alytiškiai! Visiems stiprybės ir vienybės, iki greito susitikimo!

 

* Adresas: S.Dariaus ir S.Girėno g. 13, Alytus. Padėjėjų kontaktai: Dovilė Šinkariukienė, Skaistė Ulčickaitė 8 612 19 130.

 

  Pagarbiai Lietuvos Respublikos Seimo narys Robertas Šarknickas

 

Užs. Nr. 0002

toliau2018-01-13  commSkaityti komentarus (14)


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100