arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Girdvilas, Eivilė, Gracijus

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
Atėjus šalčiams lietuviai suskubo pirkti mandarinus ir persimonus
 

Žiemos šventės nuo seno asocijuojasi su mandarinais, tačiau prieš keletą metų populiarumu juos vytis ėmė ir persimonai. Nors šių metų lapkričio mėnesį persimonai viršijo mandarinų pardavimus net 46%, pirmoji gruodžio savaitė sezono tendencijas sugrąžino į vėžes – pirkėjų krepšeliuose mandarinai ir vėl dominavo, rodo lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ duomenys.

toliauSkaityti toliau  commKomentarai[0]
Lietuvos ir Ukrainos sėkmės istorijos – kas bendro?
 

Prieš keletą dienų vyko Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forumas. Tradiciškai daug kalbėta apie ekonominio bendradarbiavimo plėtrą, ateities planus ir bendrus sąlyčio taškus. Bet artėjant Lietuvos šimtmečiui, norom nenorom imi lyginti abiejų valstybių padarytus pasirinkimus ir nueitą kelią.

 

toliauSkaityti toliau  commKomentarai[0]
„Lidl“ – už saugią aplinką vaikams: rems dienos centrus ir kvies prisidėti gyventojus
 

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bendrovė „Lidl Lietuva“ pradeda ilgalaikį nacionalinį paramos projektą „Už saugią aplinką mūsų vaikams“. Prekybos tinklas tampa vienu didžiausių vaikų dienos centrų rėmėju ir jungiasi prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos„Už saugią Lietuvą“. Prisidėti prie šiandien startavusio projekto kviečiami ir gyventojai – tam prekybos tinklas siūlo patogų būdą skirti paramą per taromatus.

toliauSkaityti toliau  commKomentarai[0]
Artėja šventės – nereikalingi žaislai gali surasti naujus namus
 

Kalėdų senelio maišas visuomet būna pilnas žaislų vaikams. Ar žinote, kad dauguma elektrinių ir elektroninių žaislų, kuriuos išmetame, yra dar geros būklės ir gali būti panaudoti dar kartą?

toliauSkaityti toliau  commKomentarai[0]
Vienišų Lietuvos senolių istorijos liūdina: dauguma jų prašo tik vieno
 

Senolius prižiūrintys savanoriai prieššventiniu laikotarpiu rūpinasi ne dovanomis, o globotiniais. Nenuostabu – juk kas trečias Lietuvos gyventojas yra pensinio amžiaus, daugiau nei penktadalis žmonių gyvena žemiau skurdo ribos. Šią negailestingą statistiką savo kailiu galime pajusti, kai su vienišais senoliais netikėtai susiduriame kaimynystėje, išgirstame iš artimųjų ar draugų istorijų. Maltiečiai primena – niekada nevėlu jiems dovanoti savo laiką, dėmesį ar skirti finansinę paramą.

toliauSkaityti toliau  commKomentarai[0]
Būsimai pensijai kaupia kas šeštasLietuvos jaunuolis

Pakankamą pensijąLietuvos jaunuoliai užsitikrintų, jeipradėtųjai kaupti ankstisavoprofesinės karjeros pradžioje. Vis dėlto SEB banko atliktas Lietuvoje finansinio raštingumo tyrimas parodė, kad lėšas būsimai pensijai kaupia tik šeštadalis (16 proc.) 18–25 metų apklausoje dalyvavusių jaunuolių.

toliauSkaityti toliau  commKomentarai[0]
Tyrimas: 63 proc. gyventojų žino, kokiu būdu norėtų būti palaidoti

Lietuvių požiūris į kremavimą tampa vis liberalesnis –tarptautinės rinkos tyrimų bendrovės „Berent“ lapkritį atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad kremavimas jau tapo tokiu pat laidojimo pasirinkimu, kaip ir laidojimas į žemę.Per pastaruosius devynerius metus visuomenės požiūris į kremavimą reikšmingai pasikeitė:jeigu 2008 m. šis laidojimo būdas buvo priimtinas tik 24 proc. šalies gyventojų, tai šiandien – jau 78 proc.

toliauSkaityti toliau  commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100